хочу сюди!
 

Наталія

40 років, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 30-40 років

"Путина мы до того любим, что не можем выразить всю любовь...

  • 22.11.15, 19:00
В России народное восстание обязательно сползает в погром и на этом успокаивается
"У преступности нет национальности, но виноваты во всём евреи!"
6

Останні статті

Коментарі

123.11.15, 11:45

"А лічно вРотенберг "
Мій вислів пішов гуляти по Х...стану.
Невже Путлєр злив вРотенбергів.
"Мі так любім президента, что дажє нє можім єто виразіть словамі."
Ідіоти.
Не розуміють, що Путлєр - найбільший олігарх у Х...лостані.
Й Х..ло - найбагатіша людина у світі.
А вРотенберги його спільники.
Давайте, давайте, хай Путлєр на вас ОМОН пришле.
Будете любити його тоді?

    223.11.15, 12:56Відповідь на 1 від Ivan_Tom

    Ротенберги - то стовби , не котрих він тримається. На далекобійників наказ - не реагувати. Інформація не поширюється

      323.11.15, 13:14Відповідь на 2 від evgstereo

      Там у Рф про них зовсім не кажуть ніде.
      вРотенберги - кенти Путлєра з молодості.
      Ясна справ, що вони як були багатіями, так і залишаться.
      А далекобійники погавкають й поїдуть.
      Адже вони Путіна люблять, а його годувати треба, а не страйкувати.

        423.11.15, 13:33Відповідь на 3 від Ivan_Tom

        Так, правила гри всі знають

          523.11.15, 13:53Відповідь на 4 від evgstereo

          А потім вони нам розповідають, що у них "істінная дімократія", а у нас хунта