"А лічно вРотенберг "
Мій вислів пішов гуляти по Х...стану.
Невже Путлєр злив вРотенбергів.
"Мі так любім президента, что дажє нє можім єто виразіть словамі."
Ідіоти.
Не розуміють, що Путлєр - найбільший олігарх у Х...лостані.
Й Х..ло - найбагатіша людина у світі.
А вРотенберги його спільники.
Давайте, давайте, хай Путлєр на вас ОМОН пришле.
Будете любити його тоді?
Там у Рф про них зовсім не кажуть ніде.
вРотенберги - кенти Путлєра з молодості.
Ясна справ, що вони як були багатіями, так і залишаться.
А далекобійники погавкають й поїдуть.
Адже вони Путіна люблять, а його годувати треба, а не страйкувати.
Коментарі
Ivan_Tom
123.11.15, 11:45
"А лічно вРотенберг "
Мій вислів пішов гуляти по Х...стану.
Невже Путлєр злив вРотенбергів.
"Мі так любім президента, что дажє нє можім єто виразіть словамі."
Ідіоти.
Не розуміють, що Путлєр - найбільший олігарх у Х...лостані.
Й Х..ло - найбагатіша людина у світі.
А вРотенберги його спільники.
Давайте, давайте, хай Путлєр на вас ОМОН пришле.
Будете любити його тоді?
evgstereo
223.11.15, 12:56Відповідь на 1 від Ivan_Tom
Ротенберги - то стовби , не котрих він тримається. На далекобійників наказ - не реагувати. Інформація не поширюється
Ivan_Tom
323.11.15, 13:14Відповідь на 2 від evgstereo
Там у Рф про них зовсім не кажуть ніде.
вРотенберги - кенти Путлєра з молодості.
Ясна справ, що вони як були багатіями, так і залишаться.
А далекобійники погавкають й поїдуть.
Адже вони Путіна люблять, а його годувати треба, а не страйкувати.
evgstereo
423.11.15, 13:33Відповідь на 3 від Ivan_Tom
Так, правила гри всі знають
Ivan_Tom
523.11.15, 13:53Відповідь на 4 від evgstereo
А потім вони нам розповідають, що у них "істінная дімократія", а у нас хунта