КатеринаМарківна
40 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 30-39 років
evgstereo
Гість: Бекер
120.11.15, 12:16
тут про це детально http://news.sky.com/story/1563203/nato-deeply-saddened-after-us-bombs-hospital
220.11.15, 12:26Відповідь на 1 від Гість: Бекер
Завалялась небось картинка по Афгану.Долгоиграющая Просится на свет А в Питере небось заморозки...
Гість: InnaFL
320.11.15, 14:14
ab absurdo
420.11.15, 14:43
И что характерно - там же нет ни боевиков, ни военных. А это наш старый знакомый всплыл из Ольгино?
520.11.15, 14:44Відповідь на 1 від Гість: Бекер
Тебя мало удаляли?
Ivan_Tom
620.11.15, 15:05
Бажаю сірійцям вдало знищити Барвіху. З Путлєром.
720.11.15, 15:08Відповідь на 1 від Гість: Бекер
Шлімазле, це відео про те, як Путлєр знищує людей. Тут не видно жодного штабу, жодного БТР, жодної людини з автоматом. До чого тут НАТО? Намалюй ще про Освєнцім, Бабин Яр. І не забудь про ГУЛАГ. Стрибай у своє Ольгіно.
820.11.15, 16:10Відповідь на 4 від ab absurdo
Видать по платежной ведомости капнуло. Засели бойцы за клавиатуры. На театре воен действий знать намечается. Скорее в Сирии.
920.11.15, 16:37Відповідь на 8 від evgstereo
Апломбов, наш старый приятель?
1020.11.15, 17:03Відповідь на 9 від ab absurdo
Я уже и забыл его прежнее имя
Коментарі
Гість: Бекер
120.11.15, 12:16
тут про це детально
http://news.sky.com/story/1563203/nato-deeply-saddened-after-us-bombs-hospital
evgstereo
220.11.15, 12:26Відповідь на 1 від Гість: Бекер
Завалялась небось картинка по Афгану.Долгоиграющая Просится на свет
А в Питере небось заморозки...
Гість: InnaFL
320.11.15, 14:14
ab absurdo
420.11.15, 14:43
И что характерно - там же нет ни боевиков, ни военных. А это наш старый знакомый всплыл из Ольгино?
ab absurdo
520.11.15, 14:44Відповідь на 1 від Гість: Бекер
Тебя мало удаляли?
Ivan_Tom
620.11.15, 15:05
Бажаю сірійцям вдало знищити Барвіху.
З Путлєром.
Ivan_Tom
720.11.15, 15:08Відповідь на 1 від Гість: Бекер
Шлімазле, це відео про те, як Путлєр знищує людей.
Тут не видно жодного штабу, жодного БТР, жодної людини з автоматом.
До чого тут НАТО?
Намалюй ще про Освєнцім, Бабин Яр.
І не забудь про ГУЛАГ.
Стрибай у своє Ольгіно.
evgstereo
820.11.15, 16:10Відповідь на 4 від ab absurdo
Видать по платежной ведомости капнуло. Засели бойцы за клавиатуры. На театре воен действий знать намечается. Скорее в Сирии.
ab absurdo
920.11.15, 16:37Відповідь на 8 від evgstereo
Апломбов, наш старый приятель?
evgstereo
1020.11.15, 17:03Відповідь на 9 від ab absurdo
Я уже и забыл его прежнее имя