1981, 1982 роки.
Я у будзагонах у Брянській області.
Клімат не відрізняється від Київської області.
Чорнозем непоганий.
Села змішані - прикордоння.
60 % - "русскіх" (часто з татарськими прізвищами, як їх туди занесло?), 30 % українців, 10 % білорусів.
Мав там багато друзів - крутив діскотеку задарма кожного вечора.
Спостереження:
Садиба росіян. Город - картопля й зелена цибуля. Все. Сад - яблуні й груші дички.
Українці - все росте, як на Київщині.
Білоруси - посередені.
Помідори у кінці серпня у райцентрі з Угорщини - 3 руб. , дещо прив"ялі, але їсти можно.
У Києві - 8 - 10 коп.
Ще б додав спостережень, але не ввійде.
Гість: Бекер
620.11.15, 08:55
Колишній міністр економіки Віктор Суслов розповів днями в передачі Шустера, що Європейський Союз відмовився купувати українські м'ясні і молочні продукти. І більше того, ЄЕС заборонив продавати українські мясо-молочку домашнього виробництва на території України. Тому що якість, чи розумієте, не відповідає стандартам ЄЕС.
та довелося бувати у кінці 80-х в Рашці, під Петербургом. Бачила на власні очі ще й гірше. Ізби - і подвір'я без парканів, замість городів - пустирі з бур'янами. Довго пояснювала своєму малолітньому сину, чого воно так. Але він зробив тоді свій висновок: "Зрозумів. Працювати не хотять". Якась місцева тітонька (це було у парку) почула нашу розмову і каже: Так у нас не растьот ничего. На що мій малий сказав таке: бур'ян растьот, а укроп не растьот? Я впала від сміху. Завіса
Колишній міністр економіки Віктор Суслов розповів днями в передачі Шустера, що Європейський Союз відмовився купувати українські м'ясні і молочні продукти. І більше того, ЄЕС заборонив продавати українські мясо-молочку домашнього виробництва на території України. Тому що якість, чи розумієте, не відповідає стандартам ЄЕС.Знайшли, кого слухати - Суслова, цю ригівську відрижку. Він вам ще не те розповість, права рука Азарова
Коментарі
ab absurdo
119.11.15, 22:53
Вот потому суки рашистские не хотят нас живыми выпустить
evgstereo
219.11.15, 22:59Відповідь на 1 від ab absurdo
Ихаштрисёт
Гість: InnaFL
319.11.15, 23:09
Selig
419.11.15, 23:45
Ivan_Tom
520.11.15, 00:17Відповідь на 1 від ab absurdo
1981, 1982 роки.
Я у будзагонах у Брянській області.
Клімат не відрізняється від Київської області.
Чорнозем непоганий.
Села змішані - прикордоння.
60 % - "русскіх" (часто з татарськими прізвищами, як їх туди занесло?), 30 % українців, 10 % білорусів.
Мав там багато друзів - крутив діскотеку задарма кожного вечора.
Спостереження:
Садиба росіян. Город - картопля й зелена цибуля. Все. Сад - яблуні й груші дички.
Українці - все росте, як на Київщині.
Білоруси - посередені.
Помідори у кінці серпня у райцентрі з Угорщини - 3 руб. , дещо прив"ялі, але їсти можно.
У Києві - 8 - 10 коп.
Ще б додав спостережень, але не ввійде.
Гість: Бекер
620.11.15, 08:55
Колишній міністр економіки Віктор Суслов розповів днями в передачі Шустера, що Європейський Союз відмовився купувати українські м'ясні і молочні продукти. І більше того, ЄЕС заборонив продавати українські мясо-молочку домашнього виробництва на території України. Тому що якість, чи розумієте, не відповідає стандартам ЄЕС.
ab absurdo
720.11.15, 14:28Відповідь на 5 від Ivan_Tom
та довелося бувати у кінці 80-х в Рашці, під Петербургом. Бачила на власні очі ще й гірше. Ізби - і подвір'я без парканів, замість городів - пустирі з бур'янами. Довго пояснювала своєму малолітньому сину, чого воно так. Але він зробив тоді свій висновок: "Зрозумів. Працювати не хотять". Якась місцева тітонька (це було у парку) почула нашу розмову і каже: Так у нас не растьот ничего. На що мій малий сказав таке: бур'ян растьот, а укроп не растьот? Я впала від сміху. Завіса
ab absurdo
820.11.15, 14:29Відповідь на 6 від Гість: Бекер
Знайшли, кого слухати - Суслова, цю ригівську відрижку. Він вам ще не те розповість, права рука Азарова
Ivan_Tom
920.11.15, 15:10Відповідь на 6 від Гість: Бекер
Біжи в Ольгіно.
Поки "в сартірє нє замочили".
Ivan_Tom
1020.11.15, 15:11Відповідь на 8 від ab absurdo
Видаляйте троля.