И кстати, 5 человек на сорока метрах? Зашибись!...Згідно нормам по 13,5 м2... але коли тієї норми притримувались?
Правда, ставили в чергу на 10-15 років, як мене, наприклад...
а те що пара джинс 120-180 рублів а чоботи югославські 200-220 рублів а куртка пристойна 300 рублів а автомобіль ціна в магазині 4000 а щоб купити 8000 рублів а всі нормальні продукти по блату а поступлення до нормального вишу по чотири рази якщо без хабаря а за хабар в перший рік а хабар за гарну роботу від 1000 до 3000 рублів і ще багато чого .......
мой любимый Дик Френсис написал один из детективов с действием в Москве, так там говорят: какой смысл брать большую плату за проезд и за квартплату,если государство поставило зарплаты на грани выживания?
Коментарі
ab absurdo
12.11.15, 22:46
Доход семьи из скольких человек? А про зарплату 60 рублей и пенсию колхозникам 12.50 они не пишут?
ab absurdo
22.11.15, 22:47
И кстати, 5 человек на сорока метрах? Зашибись!

Кривовус
32.11.15, 23:35Відповідь на 2 від ab absurdo
...Згідно нормам по 13,5 м2... але коли тієї норми притримувались?

Правда, ставили в чергу на 10-15 років, як мене, наприклад...
Кривовус
42.11.15, 23:37Відповідь на 1 від ab absurdo
А довідки селянам замість паспортів???


Кріпацтво!!!
div777
53.11.15, 00:11Відповідь на 1 від ab absurdo
небилотакого ето омерикаврьот


div777
63.11.15, 00:13Відповідь на 2 від ab absurdo
моя теща з 1969 року на черзі , досихпір чекає
div777
73.11.15, 00:27
а те що пара джинс 120-180 рублів а чоботи югославські 200-220 рублів а куртка пристойна 300 рублів а автомобіль ціна в магазині 4000 а щоб купити 8000 рублів а всі нормальні продукти по блату а поступлення до нормального вишу по чотири рази якщо без хабаря а за хабар в перший рік а хабар за гарну роботу від 1000 до 3000 рублів і ще багато чого .......
Cosmopolit
83.11.15, 08:47Відповідь на 1 від ab absurdo
мой любимый Дик Френсис написал один из детективов с действием в Москве, так там говорят: какой смысл брать большую плату за проезд и за квартплату,если государство поставило зарплаты на грани выживания?
Гість: InnaFL
93.11.15, 08:49
evgstereo
103.11.15, 09:51Відповідь на 8 від Cosmopolit
Да, понимали массы
- гос-во делает вид, что платит, народ делает вид, что работает