хочу сюда!
 

Виталия

31 год, стрелец, познакомится с парнем в возрасте 33-38 лет

Хмельницькі електрозаправки – РЕАЛЬНІСТЬ.

На майдані Незалежності у Хмельницькому урочисто, з перерізанням червоної стрічки, 25 червня відкрили дві безкоштовні зарядні станції для електромобілів.

http://ye.ua/news/news_25300.html

Так все відбувалось, дійсно багато хто з Хмельничан, серед них і я, раділи цьому. Ми стаємо Європейським містом у відкриваються електорозаправки.

АЛЕ Є ОДНЕ АЛЕ – до мене у гості приїхав мій гарний товариш з Києва, гарний гість, гарна людина і автомобіль у нього сучасний, не просто автомобіль а ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ - Nissan Leaf , так новенький Нісан Ліф. Мій товариш запитує мене чи є у нас в місті електрозаправки я З НЕПРИХОВАНОЮ ГОРДІСЮ ГОВОРЮ Є і непросто електрозаправка а Б-Е-З-К-О-Ш-Т-В-Н-А, буквально в 100 метрах від мого будинку, давай поїхали поки авто буде заправлятись ми посидемо і випємо кави поспілкуємось, там кафешка на дворі. Іось ми поїхали на Майдан Незалежності де так гучно «урочисто, з перерізанням червоної стрічки, 25 червня відкрили дві безкоштовні зарядні станції для електромобілів», ха і що ви думаєте мало того, що вони платні так ще й не кожному на них можна заправитись, справа у тому, що заправитись на них може тільки, дивіться фото.


Ось так якого облезня я спіймав, мало того, що перед товаришем зганьбився, що його оману ввів, так перед тим у фейсбуці розписував як у нас в Хмельницькому , Європою запахло. А запахло тут не Європою, а звичайнісіньким "совком".

Я вирішив  дізнатись хто це такого «ляпаса» мені та й іншим Хмельничанам дав.

 І ось в тій же статі написано, що «Обслуговуватиме заправки один із ініціаторів проекту - представник автоцентрів «ЛИГА». Що це за ЛІГА, хто той мудрець з ЛІГИ, що надурив Хмельничан разом з міським головою. А ось хто депутат міської Ради Галкін Григорій Якимович , обраний від Хмельницької міської організації партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність” за територіально виборчим округом №33, та як сказано у його автобіографії – «З 2003 року і дотепер директор авто центр “ЛИГА”.»

Так ось хто цей дотепний «жартівник», який обдурив усіх, міський голова на урочистому відкритті заявив, що кількість подібних заправок збільшиться, а скажіть будь ласка а на який ляд вони нам здалися коли - « на цій зарядній станції мають право заряджатись автомобілі, які були придбані в «АВТОЕНТЕРПРАЙЗ» або автомобілі які пройшли сертифікацію на СТО «АMPERA»». І дві ці фірми мають пряму дотичність до ДЕПУТАТА МІСЬКОЇ РАДИ Галкіна Григорія Якимовича.

 Ось така невесела історія трапилась зі мною та моїм Київським товаришем.

 

На фото Хмельницький «БЛАГОДІЙНИК» ГАЛКІН Г.Я.

скрін з сайту Хмельницької міської Ради.
1

Комментарии