Одна из 298




Ежи Дычински и Анжела Рудхарт-Дычински присели на обломки разбитого самолёта. Семейная чета из австралийского города Перта только что пересекла оккупированную пророссийскими экстремистами, чтобы добраться к месту крушения Боинга, упавшего в поле за селом Грабове. Путь в 35 миль (60 километров) к востоку от Донецка, к месту, где был сбит MH17 Malaysia Airlines показался устрашающе пустым родителям одной из 298 погибших в результате аварии 17 июля. В последний раз они говорили с Фатимой незадолго до посадки на рейс в Куала-Лумпур в Амстердаме 17 июля. Рудхарт-Дычински сказала: «Мы пришли сюда, как и обещали нашей дочери». С момента аварии прошло девять дней, но до сих пор нет возможности провести полноценное расследование из-за непрекращающихся боевых действий поблизости. Невзирая опасность, родители 25-летней Фатимы приехали сюда, чтобы почтить память дочери. Ежи обнял Анжелу за плечо: «Фатима всегда была за мир. Она вечно будет за мир». Тела погибших были подняты с обломков, военно-транспортные самолёты вывезли их из Харькова в Нидерланды для идентификации и расследования. Они приземлились во второй половине дня в Эйндховене, где гробы были переданы катафалкам в торжественной обстановке.

Родители верят, что их дочь выжила в катастрофе MH17

Австралийская чета не теряет надежду, что их дочери удалось выжить в авиакатастрофе MH17, они отправляются в Украину, чтобы её разыскать.

Фатима, дочь Ежи и Анжелы Дычински, летела на Malaysia Airlines Flight MH17, который был сбит, по всей видимости, ракетным ударом, чтобы встретиться со своими родителями в городе Перт. «Мы по-прежнему считаем её живой, поэтому сегодня летим в Донецк и найдём её», - заявил Австралийской газете в аэропорту Схипхол в Амстердаме её отец, врач по профессии.

Семья Дычински надеется, что их единственной дочери Фатиме каким-то чудом удалось выжить в катастрофе. Её отец, полагаясь на свой 25-летний опыт в области космических исследований, считает, что девушку могло выбросить из самолёта, но если она была пристёгнута к креслу, это значительно смягчило бы удар о землю.

«У нас билеты на рейс в Донецк и к месту происшествия. Мы считаем, что она жива. Вы видели репортаж CNN о мобильных телефонах? Вот поэтому мы и летим,» - добавил он, видимо, имея в виду сообщения тех, кто пытался дозвониться до своих близких и слышал в ответ незнакомые голоса.

Дычински, которые должны были обеспечить медицинские и ДНК образцы для голландских исследователей, полны решимости выехать к месту крушения в оккупированный повстанцами восток Украины, несмотря на предупреждения о безопасности. «Нет, мы не боимся», сказала Анжела Дычински журналистам Ассошиэйтед Пресс Австралии в Киеве. «Не беспокойтесь за нас. Мы находимся в хороших руках».

Ее муж сказал, что он был полон решимости найти свою дочь, которая была родом из Германии. «Мы направляемся к месту атаки самолёта», сказал он. «Мы будем её искать». «Никто не говорит о выживших, на то, должно быть, имеется причина. Тем не менее, существует ряд доказательств, что есть выжившие».

http://www.news24.com/World/News/Parents-convinced-MH17-daughter-still-alive-20140725

Бий дитячий автобус - рятуй Росію!

  • 19.03.14, 11:27
Учасники проросійського мітингу в Маріуполі накинулися на автобус дитячого реабілітаційного центру для безпритульних, чомусь вирішивши, що в ньому знаходяться "бандерівці".

 http://espreso.tv/new/2014/03/17/uchasnyky_prorosiyskoho_mitynhu_rozhromyly_dytyachyy_avtobus_u_mariupoli

Домашнее обучение

"...Отправляя ребенка в школу, мы демонстрируем, что не в состоянии на собственном примере показать, КАК НУЖНО ЖИТЬ. А это значит, мы признаем, что в какой-то момент сделали неправильный выбор, и, что самое неприятное, что у нас не хватает сил что-либо поменять. Это же так страшно: признать себя неудачником перед собственным ребенком. Но задумайтесь еще раз - лучший способ научить ребенка быть счастливым – это стать счастливым самому. Если ребенок видит, что вы пашете как вол, бьетесь как рыба об лед, и мечетесь как тигр в клетке, то, какое бы образование вы ему не дали, он изначально запрограммирован биться, пахать и метаться… Если вы не способны выбраться из засосавшей вас рутины и нелюбимой работы ради себя самого, то может стоит сделать это хотя бы ради ребенка?..." читать полностью =>

Як живуть сучасні королі: Палац Амалієнборг



У 1673 р. в центрі Копенгагена Софія Амалія, дружина Фредеріка III, побудувала палац. У 1689 р. під час оперного спектаклю в придворному театрі почалася пожежа, яка знищила будівлю.

У середині XVIII ст. в честь 300-річчя правління Ольденбурзькою династії король Фредерік V доручив архітектору Миколі Ейгтведу оформлення центральної площі датської столиці. Чотири земельні ділянки були подаровані багатим сім'ям Мольтке, Левецау, Брокдорф і Левенскьольд, які на 40 років звільнялися від сплати податків за умови, що вони повинні були звести палаци, спроектовані Ейгтведом в стилі рококо.

До складу архітектурного ансамблю площі входять чотири окремі будівлі і флігелі, які разом утворюють

 восьмикутник. У центрі цього простору в 1771 р. була встановлена кінна статуя Фредеріка V, створена


 французьким скульптором Жаком-Франсуа-Жозефом Салі.

У 1794 р. пожежа знищила палац Крістіансборг, що служив королівською резиденцією, і сім'я данського монарха викупила Амалієнборг.





Ремонтом квартиру не зіпсуєш?

Спогади про ремонт тридцятирічної давності сьогодні викликають іронічну посмішку. Те, що дісталося "по блату" власноруч комбінували з тим, що погано лежало, і в результаті отримували те, що виходило. Сьогодні ми бачимо зовсім іншу картину. Магазини будматеріалів ростуть, як гриби, ремонтні бригади навперебій пропонують свої послуги. Ринок обробних матеріалів, лакофарбової продукції, інструментів та супутніх товарів постійно оновлюється. У побут увійшла приставка євро-: євроремонт, європлитка, євророзетка. Ось тільки житлові умови не завжди відповідають євростандарту. Не
всі проявили моральну готовність зустріти раптовий достаток, деякі в
якійсь мірі втратили почуття реальності, забувши, що у них в
розпорядженні не особняк і навіть не
апартаменти, а всього лише маленька
квартира.
Всупереч розхожій приказці, будинки далеко не завжди схожі на своїх господарів. Навіть стандартна квартира в панельному будинку має свою індивідуальність. Досвідчений
дизайнер знайде спосіб підкреслити достоїнства будь-якої квартири в
гармонії з її стилем, враховуючи ступінь освітлення, вид з вікна,
особливості планування.
Єдине правило, яке поширюється, мабуть, на всі квартири з обмеженим простором - акуратність у ремонті. Якщо в просторих приміщеннях нерівності та неточності можуть бути і непомітні на відстані, то в маленьких - все на виду. Вбудована шафа і диван-подіум, який також можна використовувати для зберігання речей, візуально збільшують кімнату. До
вибору та планування вбудованих меблів слід поставитися з особливою
ретельністю, адже в малогабаритній квартирі має значення кожен сантиметр
вільного простору.
Дизайнери також говорять, що за стилем невеликій квартирі більше підходить мінімалізм і затишок, але не шик і блиск. "Усе найкраще відразу" просто не поміститься. Сучасна
опалювальна батарея, система вентиляції та кондиціонування, склопакет,
зручна сантехніка виявляться куди потрібніше і доречніше, ніж елітні
оздоблювальні матеріали або інкрустована плитка.
А ось багаторівнева стеля навіть
дуже стане в нагоді. Між
підвісною і базовою стелею можна заховати труби і дроти, багаторівневий
ефект допоможе візуально розділити кімнату на різні за призначенням
території.
Здається, ця порада суперечить національному менталітету. Іноді
господарі просто не можуть змиритися з таким станом речей, і, плануючи
ремонт (а то і зовсім не плануючи), не бажають зважати не те, що зі
стилем - з розмірами свого житла.
В
результаті, маневруючи по елітного ламінату між рясно вбудованими
меблями, вони щоразу ризикують зачепити кришталеву люстру, що звисає з
ліпної багаторівневої стелі в оточенні точкових світильників.
Чомусь слово "євроремонт" у багатьох асоціюється з переплануванням квартири. Невже в Європі прийнято ламати стіни, міняти місцями унітаз і газову плиту, цілими днями дошкуляти сусідів ревом і гуркотом?
Отже, на зло всім рекордів, ремонт завершено. Сусіди не вітаються, зручніше не стало, просторіше теж. Хоча, куди не глянь - скрізь щось елітне. Своєю показною розкішшю такий ремонт лише підкреслює тісноту і убогість квартири, яку, за ідеєю, призначений прикрашати. Все це наводить на роздуми не про заможність господарів, а про відсутність у них елементарної культури і смаку.

Дах з натурального очерету



Виявляється,
матеріал для виготовлення одного з найбільш ефектних, довговічних,
безпечних і до того ж недорогих покрівельних покриттів зростає в великих
кількостях і зовсім не вимагає догляду.
Це всім добре відомий очерет.



Покрівля з очеретяною соломи володіє унікальними властивостями. Вона
створює ідеальну вентиляцію в приміщенні, пропускає прохолоду влітку і
захищає взимку від холоднечі, від шуму дощу і вітру в негоду.
Очеретяні дахи завдяки своїй товщині (35-40 см) і вазі (70 кг на м2) cтійкі навіть до ураганних вітрів. Покриття захищає від холоду та спеки так само добре, як сучасні теплоізолюючі. Камиш не виділяє токсичні речовини.




Камиш, як найбільш довговічний матеріал, отримав широке поширення. Термін служби очеретяної покрівлі - 50 і більше років, що цілком порівнянно з сучасними покрівельними матеріалами. Незважаючи на те, що собівартість очерету невисока, очеретяний дах - аж ніяк не дешеве задоволення. Цінність полягає в технології, заснованої на досвіді багатьох поколінь і мистецтві покрівельника.



Плетіння очерету - ручна робота, яку виконує бригада майстрів. Протягом
50 років правильно укладена очеретяна покрівля не потребує догляду та
ремонту, нарівні з традиційними покрівельними матеріалами.
Кількість кваліфікованих фахівців в даній області обмежена. Зазвичай обладнання натуральної даху середнього будинку займає 2-3 тижні. Щоб очеретяна солома прослужила близько 50-60 років, потрібна особлива майстерність укладання.



Очерет - болотяна рослина, і вологість для нього не є небезпечною. Проте, щоб уникнути гниття в процесі експлуатації, потрібно правильно і в певну пору року зібрати і висушити очерет.
Камиш - самий важкий матеріал серед солом. Один квадратний метр покриття товщиною 30 см важить близько 40 кг в сухому вигляді і до 50 кг в мокрому. Укладання очеретяної покрівлі проводиться пучками або снопами, які перетягуються прутами з нержавіючої сталі. Очеретяну покрівлю рекомендується використовувати для дахів простої форми. Ухил, необхідним для своєчасного стоку води, має становити 45-50 °. Чим менше ухил покрівлі, тим вище повинна бути майстерність укладання.



Професійно
укладена солом'яна покрівля з очерету являє собою щільне покриття,
можливість займання якого можна порівняти хіба що із загорянням товстої
книги.
Туго стягнута, щільна маса покрівлі не пропускає вогонь всередину себе, а тільки обгорає. Тим
не менш, очеретяні дахи обробляються спеціальними вогнетривкими
складами, і в будь-якому випадку таке покриття обов'язково вимагає
пристрою громовідводу.
Ні
один матеріал не здатний настільки явно підкреслити взаємозв'язок
людського житла з природою, так органічно вписатися в навколишній
ландшафт.

Хочу, щоб дах позеленів


Традиції виготовлення покрівельних покриттів з натуральних матеріалів здавна існують у всьому світі.
Незважаючи
на те, що в справу йдуть не тільки пшенична солома, але також комиш
або очерет, кожен дах, покритий матеріалом рослинного походження, нехай навіть штучним, часто називають солом'яним. У країнах Європи за кількістю солом'яних дахів лідирує Великобританія.



В якості сировини найбільшого поширення набула пшенична солома, покрівля з якої без перебільшення може прослужити 50 років.
Ця цифра цілком порівнянна з багатьма сучасними покрівельними матеріалами. Солом'яні дахи вимагають мінімального догляду, зазвичай їх покривають наступним шаром соломи поверх зносився. Таким чином непогано збереглися дахи, самий нижній шар яких відзначив своє 600-річчя.



Солом'яні
покрівлі спалахують не частіше виготовлених з сучасних матеріалів, але
якщо пожежа все ж виникла, його дуже складно повністю загасити. У сучасній модифікації солом'яні дахи забезпечені підкладкою з вогнетривкого матеріалу. В цьому випадку вогонь не зможе поширитися по всьому будинку.



У солом'яному даху багато переваг, головні з яких - мінімальна вага, що
зменшує навантаження на стіни і фундамент, практично безвідходне
виробництво в порівнянні з покрівлями з штучних матеріалів.
Солом'яний дах - відмінний теплоізолятор, що дозволяє заощадити взимку на опаленні, а влітку на кондиціонуванні будинку. Потоки злив не створюють шум і благополучно стікають з похилим даху на землю.




Хвиля повального захоплення покрівельними покриттями природного походження
прокотилася і по Сполучених штатах, особливо по штату Міссурі. Озеленення
дахів найбільш часто здійснювалося наступним чином: на існуючий дах,
покриту, наприклад, черепицею, шифером чи іншим звичним матеріалом,
насипається шар грунту, потім настеляється рослинний матеріал.



Особливо завзятим "озеленювачам" вдалося не тільки виростити сади над своєю головою, а й щороку отримувати врожай.
Їх
заповзятливі співгромадяни освоїли новий вид бізнесу: розфасовка дарів
природи в компактні і зручні блоки для озеленення дахів, які дуже навіть припали до смаку любителям зелених острівців посеред запиленного і шумного міста.

Озеленення покрівлі - зелене світло бізнесу

В
останні місяці будівлі бізнес центрів в буквальному сенсі розквітають:
їх непоказні плоскі покрівлі покриваються свіжою рослинністю.
Набирає обертів популярність зелених дахів, це пояснюється не тільки їх естетичною привабливістю. Ефект озеленення дахів став об'єктом наукових досліджень, результати яких підтвердили, що новинку неможна недооцінювати.



Заміна
стандартної водонепроникної покрівлі на рослинну поверхню виявилася не
тільки екзогенним, а й економічно вигідним рішенням.
«Все більше і більше будівельних компаній освоює цю будівельну практику. Схоже,
все йде до того, що все більше і більше людей починає розглядати зелені
дахи як благотворне і довготривале явище, »- говорить Лей Уіттінгхілл,
студент-випускник Мічиганського Державного Університету.



Лей Уіттінгхілл
числиться в університетській команді, що веде дослідницькі роботи в напрямку озеленення дахів. Саме
ця група дослідників рекомендувала керівництву корпорації Форд
встановити зелений дах над заводом в Дерборне, штат Мічиган.
Рослинна
покриття площею більше сорока двох квадратних метрів дозволило
автокомпанії значно скоротити витрати на опалення та охолодження
приміщення, також на ремонт покрівлі.
На
зеленій даху фабрики оселилися птахи, метелики і всілякі комахи,
рослинний покрив служить природним фільтром виробничих випарів,
захищаючи від забруднень околиці і прилеглу річку Ріг Рівер.

Двоє в спальні, не рахуючи немовляти


Розробників меблів та інтер'єру для самих маленьких не можна дорікнути у відсутності фантазії і любові до дітей.
 
Тим
не менш, залишається невирішеним одне питання, яке хвилює багатьох
батьків і який вважає за краще делікатно обходити стороною більшість
дизайнерів.
Традиційним і невід'ємним атрибутом приданого новонародженого вважається ліжечко. Купівля
та благоустрій дитячого ліжечка перетворилися на своєрідний ритуал, в
який майбутні батьки деколи вкладають чимало сил і коштів. Трохи
пізніше нерідко з'ясовується, що у маленької людини щодо ідеального
спального місця є своя думка, яку він готовий до посиніння відстоювати. Після,
як правило, недовгою боротьби затишне гніздечко стає сховищем дитячих
речей та іграшок, а переможець умиротворено сопе в батьківській спальні.


Хай
вибачать мені цю єресь дитячі лікарі та психологи, але я ще жодного
разу не зустрічала немовляти, який любить спати в окремій кімнаті і
навіть у власному ліжку. Сама затишна і дбайливо оформлена дитяча не замінить дитині спільного сну з мамою.
Коли-небудь

малюк неодмінно оцінить і ліжечко у вигляді спортивного автомобіля, і
казковий палац для іграшок, і міні-стадіон, але до цього дня ще ой як
далеко.
А

сьогодні тепло маминого тіла красномовніше за слова допоможе відчути
себе безмежно коханим, захищеною і найкращим; крихітка засинає з
відчуттям стабільності і щастя. Мамі не потрібно протягом усієї ночі прислухатися до кожного шереху і вставати з ліжка, щоб погодувати і заспокоїти малюка. Також відмічено, що діти, сплячі поруч з мамами, прокидаються по ночах тільки коли підходить час годування.



Якщо мама з дитиною живуть удвох, місце для спільного сну організувати досить просто. Це може бути будь-яка ліжко або диван з подушками по краю, щоб малюк не впав. Матрац на килимі або достатньо теплій підлозі - не найгірший варіант.



Чим молодше діти, тим легше вони пристосовуються до будь-яких умов, причому гарт залишається на все життя. Дитину
мало цікавить громадська думка, престиж і бренди провідних виробників
меблів, тому в даному випадку йому і пристосовуватися-то не доведеться -
він поки що з радістю приймає спосіб життя мами або обох батьків. З
часом дитячий кругозір розширюється, і з тих пір, як тато виявляється в
поле зору, маляті потрібна його присутність і увага нітрохи не менше,
ніж мамині.
Спільний сон з малюком і роздільний з чоловіком можна назвати великою помилкою, здійснивши яку, розпалася не одна сім'я. "Тимчасове явище" розтягується на місяці, а то й на роки, після чого колишні відносини відновити нелегко і не завжди можливо. Найприкріше, коли подібне відбувається через банальну відсутність умов для спільного сну. Зрозуміло,
що не кожна сім'я може собі дозволити ось так запросто взяти і купити
нове велике ліжко, та й не в кожній квартирі знайдеться для неї місце.



А чи не час переглянути традиції? Може, замість нехай дуже милою, але фактично марною ліжечка замовити хоча б самий недорогий, але - великий, "сімейний" матрац? Так, ця покупка відбувається не напоказ друзям і сусідам, вона призначена зберегти гармонію сімейних відносин. Адже для дитини дуже важлива атмосфера, яка його оточує. Майте на увазі, його не вдасться обдурити чисто зовнішнім благополуччям, як тих же друзів і сусідів.

Виходячи
зі своїх фінансових можливостей і смаків, можна створити свій,
неповторний дизайн спальні, в якій сподобається і дорослим, і дитині.





У США і країнах Європи, де спільний сон вже давно не є ні табу, ні екзотикою, розроблені всілякі пристосування. Наприклад, спеціальні лежачкі або ліжечка, у яких відсутня одна з бічних стінок. По висоті вони відповідають таким популярним в Америці двоспальним ліжок для дорослих. У
такій ліжечку малюк не відчуває себе "у вигнанні", у той же час, у
нього з'являється власний куточок, який можна оформити музичної
каруселька, гірляндою брязкалець та іншими іграшками.








евроРЕМОНТ-Харьков 063 448 33 28
[email protected]
Сторінки:
1
2
попередня
наступна