хочу сюди!
 

СУПЕР-жінка

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Подпишите петицию Днепр ОДА

Подпишите петицию! Про скасування Розпорядження голови ОДА щодо ліквідації департаменту по роботі зі ЗМІ та Громадськими організаціями.Подпишите петицию! Про скасування Розпорядження голови ОДА щодо ліквідації департаменту по роботі зі ЗМІ та Громадськими організаціями.


Розпорядження голови ОДА від 01.10.2019 № Р-54603-19 суперечить Указам президента України та Постановам КМУ щодо формування державної політики у Стратегії розвитку громадянського суспільства. Голова ОДА та його заступники на сьогодні у повному контролі та підзвітності у керуючого справами Тимчук А.Л.. Навідь всі призначення та звільнення працівників ОДА повинні з нею погоджуватися. Фактично на сьогодні Голова ОДА та його заступники є підконтрольні Тимчук. Вона голові ОДА та його заступникам складає план роботи, план прийому громадян, розробляє та потім контролює виконання головою та замами ОДА спланованих неє заходів.
Фактично на теперішній час голова та його зами не самостійні посадові особи.
Президент України В.О.Зеленський та його команда "ЗЕ" вважають, що державні посадовці часів Порошенка, Януковича повинні добровільно скласти повновіаження та покинути органи державної влади. Чому у нашій області на це не звертають увагу?
Керуюча справами Дніпропетровської ОДА Тимчук А.Л. в супереч Закона України "Про місцеві державні адмністрації" розробила проект Розпорядження про ліквідацію департаменту ОДА, підготувала та наддала на підпис підписний лист погодження проекту Розпорядження "своїм людям" , а потім підсунула його на підпис Голові ОДА Бондаренку О.В. Таким чином в діях підписантів є грубе порушення чинного законодавства України .
https://e-petition.dp.gov.ua/

1

Коментарі