хочу сюди!
 

Лана

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 40-57 років

nissal

попередня
наступна

мийте під піхвами у тролейбусіпощастило мені сьогодні проїхатися тролейбусом. все добре у ньому: просторо, світло, чисто. сонечко світить, небо синє - хочеться співати! їдеш, зиркаєш сторонами, насолоджуєшся життям.

розумієш, який громадянський подвиг здійснив, не забруднивши повітря рідного міста, не затуливши тротуар чи дорогу, поставивши свого дорогоцінного коня там, де й козу важко припнути. та й гроші зекономлено - що теж великий плюс.

радість триває доти, поки не зайде всередину хтось особливий. особливий настільки, що краще мати міцний шлунок )) от цікаво, скільки треба не митися й не прати речі, щоб так смердіти? звісно, пережити це можна, але як же бути вагітним і людям із більш тонкою нервовою організацією?..

тож прошу, дорогі друзі: мийте хоча б під піхвами, перебуваючи у місцях загального користування, закликайте до цього близьких і знайомих, друзів. не соромтеся попередити людину, що вона починає "тхнути" - це може статися несподівано й непомітно для неї. зробімо світ кращим! ;-)

хороших вам подорожей!


20%, 1 голос

0%, 0 голосів

20%, 1 голос

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

40%, 2 голоси

20%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
2

Коментарі

117.03.11, 01:14

Можна усцятися ржунімагу

    217.03.11, 01:57Відповідь на 1 від Tot@

    дякую за небайдужість до соціальної тематики!

      317.03.11, 14:24

      Очень актуальная заметка! Допиши еще, пожалуйста, чтоб в поездах мыли ноги, а то я сегодня на гастроли еду