«Я дізнався головне – щоби стати щасливим, треба пережити стан жахливої нещасливості.
Якщо не пройти школу горя, щастя не може бути міцним.
Три роки живе те кохання, що не штурмувало вершини і не побувало на дні, а впало з неба готовеньке.
Кохання живе довго, тільки якщо кожен з тих, хто любить, знає йому ціну, і краще розплатитися авансом, не то пред'являть рахунок апостеріорі.
Ми виявилися не готовими до щастя, тому що були не привчені до нещастя. Адже нас ростили в поклонінні одному богу – добробуту, достатку.
Потрібно знати, хто ти є і кого ти кохаєш.
Треба завершитись самому, щоб прожити незавершену історію».
Бегбедер Фредерік. «Кохання живе три роки»
Коментарі
Ogma
123.05.26, 12:38
Anne
223.05.26, 18:02Відповідь на 1 від Ogma
Дякую)