хочу сюди!
 

Елена

44 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 25-45 років

Кохання живе три роки?

«Я дізнався головне – щоби стати щасливим, треба пережити стан жахливої нещасливості. 
Якщо не пройти школу горя, щастя не може бути міцним. 
Три роки живе те кохання, що не штурмувало вершини і не побувало на дні, а впало з неба готовеньке. 
Кохання живе довго, тільки якщо кожен з тих, хто любить, знає йому ціну, і краще розплатитися авансом, не то пред'являть рахунок апостеріорі. 
Ми виявилися не готовими до щастя, тому що були не привчені до нещастя. Адже нас ростили в поклонінні одному богу – добробуту, достатку. 
Потрібно знати, хто ти є і кого ти кохаєш. 
Треба завершитись самому, щоб прожити незавершену історію». 

Бегбедер Фредерік. «Кохання живе три роки»


2

Коментарі

123.05.26, 12:38

    223.05.26, 18:02Відповідь на 1 від Ogma

    Дякую)