Профіль

Wood

Wood

Україна, Одеса

Рейтинг в розділі:

  • Wood.blog.i.ua

Відоме питання: яке вікно поставити — із пластику чи дерева?

Швидше за все, дерев'яне вікно коштуватиме дорожче. Але вироби з ПВХ — це настільки похмурий шаблон, що іноді хочеться витратити зайві гроші, щоб хоч якось порадувати око красою віконного отвору. Багато хто побоюється, що дерево почне гнити або розтріскуватися. Інші розуміють, що сучасні методи обробки деревини виключають більшість ризиків. А якщо йдеться про такі міцні довговічні сорти як дуб, то вікна з такого матеріалу можуть пережити саму будову. Хоча, звичайно, пластик — це неперевершений довгожитель із 500-річним терміном розкладання!

Експерти компанії «Дерев'яна майстерня», що займається виготовленням вікон понад 25 років, в цій статті чесно розкажуть вам про всі «підводні камені» купівельного вибору. Пропонована інформація лише злегка дублює відомі факти, наголошуючи на цікавих професійних секретах!

Вітання!

  • 06.11.21, 18:00
Вас вітає «Дерев'яна майстерня» — український виробник оригінальних вікон, дверей та інших виробів із дерева! Наше підприємство успішно розвивається у цій галузі понад 25 років, приємно дивуючи вимогливих замовників бездоганною якістю майстерні роботи. І це не просто рекламні заяви — достатньо одного погляду на наші вироби, щоби зрозуміти — перед вами справжні шедеври інтер'єрного мистецтва!

У виробництві використовується виключно натуральний масив цінних порід деревини, фірмові імпортні профілі, німецька брендова фурнітура і англійські склопакети. Ми завжди раді бачити вас серед наших замовників, мрії яких будуть ювелірно втілені у реальність!

У нашому блозі будуть розміщуватися пізнавальні статті про особливості деревини, властивості алюмінієвого профілю, характеристики енергозберігаючих склопакетів, нові бренди фурнітури. І, звичайно ж, саме тут потенційні замовники дізнаватимуться про актуальні знижки та акції!