хочу сюди!
 

Наталія

40 років, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 30-40 років

Письмо от тролля.

  • 27.04.26, 18:12
Дивлячись на те , що з ігнору ти мене так і не виписав, то пишу спеціально для тебе мікроблог.
Чи маю я право судити ? - маю, це мій висновок і більше нічий.

Чому ?

Тому що на моє питання - чому ви в рашці освячуєте ракети і все що летить і вбиває нас ? , чому благословляєте на вбивство тих хто йде з зброєю вбивати нас ? - я отримав не відповідь а бан чи ігнор.

Ти що зроблений з іншого тіста ? їсиш інший хліб ? , мало того що паразитуєш , то ще й злопамятний і скажений.

То ж задам ще раз ті самі питання:

- чому ви в рашці освячуєте ракети і все що летить і вбиває нас ? , чому благословляєте на вбивство тих хто йде з зброєю вбивати нас ?

Можеш ображатись далі , але прав на образу та спротив вашій пришибленій психології ми маєм більше, ми захищаємось від вас не тільки фізично , а й морально.

Будь здоров , не кашляй. Ніякий ти не священник, а фсб - шна криса.
6

Останні статті

Коментарі

11.05.26, 10:33

А где разбор на атомы, как на украинском радио?

    21.05.26, 23:29Відповідь на 1 від The Martian

    А где разбор на атомы, как на украинском радио?

      32.05.26, 15:01

      Я фсб - шна крыса!

        43.05.26, 10:04Відповідь на 3 від Варух

        За признание - половина наказания

          53.05.26, 17:04Відповідь на 4 від The Martian

          За признание - половина наказанияУра!