Письмо от тролля.
- 27.04.26, 18:12
Чи маю я право судити ? - маю, це мій висновок і більше нічий.
Чому ?
Тому що на моє питання - чому ви в рашці освячуєте ракети і все що летить і вбиває нас ? , чому благословляєте на вбивство тих хто йде з зброєю вбивати нас ? - я отримав не відповідь а бан чи ігнор.
Ти що зроблений з іншого тіста ? їсиш інший хліб ? , мало того що паразитуєш , то ще й злопамятний і скажений.
То ж задам ще раз ті самі питання:
- чому ви в рашці освячуєте ракети і все що летить і вбиває нас ? , чому благословляєте на вбивство тих хто йде з зброєю вбивати нас ?
Можеш ображатись далі , але прав на образу та спротив вашій пришибленій психології ми маєм більше, ми захищаємось від вас не тільки фізично , а й морально.
Будь здоров , не кашляй. Ніякий ти не священник, а фсб - шна криса.
Коментарі
The Martian
11.05.26, 10:33
А где разбор на атомы, как на украинском радио?
Варух
21.05.26, 23:29Відповідь на 1 від The Martian
Варух
32.05.26, 15:01
Я фсб - шна крыса!


The Martian
43.05.26, 10:04Відповідь на 3 від Варух
За признание - половина наказания
Варух
53.05.26, 17:04Відповідь на 4 від The Martian
Ура!

