хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Кризова "Укрзалізниця" віддала борги російському Сбербанку

19.07.2021 в. о. голови правління АТ "Укрзалізниця" Іван Юрик підписав документи щодо погашення зобов’язаннь АТ "Укрзалізниця" перед АТ "Сбербанк" - 131 млн доларів США були сплачені за рахунок залучення п'ятирічних євробондів.

27 квітня 2021 року Наглядова Рада АТ "Укрзаліниця" на позачерговому засіданні під чітким керівництвом Шевкі Аджунера погодила залучення еврооблигацій в розмірі 300 млн доларів під 7,9 відсотків річних.

У презентації, яку роздали членам Наглядової ради метою залучення зовнішнього фінансування було вказано "погашення заборгованості за існуючими кредитами/позиками та поповнення обігових коштів". У тому числі перед АТ "Сбербанк".

За попередньою інформацією, компанія не змогла або не захотіла провести перемовини щодо реструктурізації свого боргу або викупу її з дисконтом, яке це зробили всі інші без виключення державні компанії, які мали борги перед "донькою" російського банку після почтаку війни.

Для прикладу, Державна холдингова компанія "Артем", яка боргує АТ Сбербанк 10,216 млн долл и 203,8 млн грн все ще продовжує судитися з росіянами і веде переговри щодо отримання значного дисконту.

Під час перезнтації голова Наглядової ради компанії Шевкі Аджунера прямо наголосив, що він та в.о. Голови правління "Укрзалізниці" погодили це рішення з прем'єр-міністром Денисом Шмигалєм.


І це не перший транш, який перехувала Укрзалізниця банку країни-агресора. Випалата боргів російскому банку стала вже системною практикою компанії та Івана Юрика - грудні 2020 року товариство погасило свій гривневий борг перед "Сбербанк" у розмірі 175,4 млн грн. І це при тому, що компанія вже третій рік поспіль перебуває у критичному фінансово-економічному стані.

Що цікаво, погашення боргу перед АТ "Сбербанк" сталось напередодні рішення РНБО щодо кризової ситуації та надання доручення Денису Шмигалю доручення щодо необхідності уведення в компанію тимчасвого управління. Іван Юрик заплатив росіянам майже 131 млн долл США за рахунок євробондів.


https://m.censor.net/ru/blogs/3280531/krizova_ukrzalznitsya_vddala_borgi_rosyiskomu_sberbanku

0

Коментарі