хочу сюди!
 

Наталья

41 рік, терези, познайомиться з хлопцем у віці 39-45 років

Україна і Великобританія підписали меморандум про розвиток флоту

18:21 22 червень Київ, Україна21 червня в Одесі на борту ракетного есмінця Королівського військово-морського флоту HMS DEFENDER Україна і Великобританія підписали меморандум про розвиток українського флоту, який, зокрема, передбачає спільне проєктування і будівництво військових кораблів і баз ВМС.

Документ підписали міністр з питань оборонних закупівель Великобританії Джеремі Квін і заступник міністра оборони України Олександр Миронюк, повідомляє пресслужба Міноборони 21 червня.

«Меморандум передбачає реконструкцію українських суднобудівних підприємств, будівництво двох баз ВМС України і спільне проєктування і будівництво військових кораблів в Україні та Великобританії», - йдеться в повідомленні.

На заході були присутні секретар РНБО Олексій Данилов, перший морський лорд Великобританії та глава британського флоту Тоні Радакін і посол Великобританії в Україні Мелінда Сіммонс.

«Це ще один крок у розвитку двостороннього співробітництва між Україною та Сполученим Королівством для зміцнення українського флоту, який стикається з постійною небезпекою в Чорному і Азовському морях», - відзначили в Міноборони.

Важливим є той факт, що підписання даного меморандуму відбувається на тлі навчань НАТО в Чорноморському регіоні, в яких активну участь бере і Україна.

Такі спільні навчання - це ще один важливий крок і головний захід, спрямований на набуття можливості ВМС ЗС України працювати повністю за стандартами НАТО.

Більш докладно про навчання і хворобливу реакцію Кремля читайте: https://myc.news/kolonka_redaktora/iznanka_rossijskoj_armii

Також заступник міністра заявив, що британці можуть допомогти Україні в будівництві корвета «Володимир Великий». Цей корабель повинен стати флагманом українського флоту. Введення корвета в експлуатацію заплановане на 2023 рік.

Необхідно відзначити, що активний розвиток українського флоту відбувається на тлі подальшої деградації російських збройних сил і флоту, про що ми писали раніше: https://myc.news/kolonka_redaktora/rossijskij_esminec_lider_kak_simvol_degradacii_rossijskih_voennyh_tehnologij
https://myc.news/ua/glavnoe/ukraina_i_velikobritaniya_podpisali_memorandum_o_razvitii_flota
3

Коментарі

123.06.21, 22:47

о шо та раша тпкі бомбіла чі пукала фрегат

  Гість: _ _ vs __

  223.06.21, 23:22Відповідь на 1 від скіпіріч 78

  о шо та раша тпкі бомбіла чі пукалафрегата ты шО , малыш, испугался?)

   323.06.21, 23:36Відповідь на 2 від Гість: _ _ vs __

   прювет васілій не так цікаво

    423.06.21, 23:38Відповідь на 2 від Гість: _ _ vs __

    о ти увхож на расіянскі сайти кака деденція