хочу сюда!
 

Виталия

31 год, стрелец, познакомится с парнем в возрасте 33-38 лет

Встановлені покидьки, які зграєю напали на офіцерів сбу

11 лютого 2021 року о 20:30 на станції метро «Університет» зграя покидьків-спортсменів напала на двох співробітників СБУ – ветеранів війни проти російського агресора.

В результаті нападу один з офіцерів СБУ отримав безліч важких травм. Його доставили в реанімацію з проламаним черепом, переломом перенісся, численними синцями і внутрішньо черепними гематомами, а також з рваними ранами на обличчі.
Нападники – спортсмени з бойових видів спорту і в момент бійки перебували разом з тренером.

Батьки покидьків почали кампанію з дискредитації офіцерів СБУ. Виявлені дискедитатори також будуть забиті в Чистилище разом зі своїми виродками, як їх посібники.

Пам’ятайте, уроди! За своїх горлянку вигриземо, але спочатку хай над вами мольфари попрацюють

Відео нападу на співробітників СБУ


УРОКИ ИСТОРИИ
«Посылай мальчиков» – так звучал первый в истории Израиля приказ о точечной ликвидации террористов, убивших в 1972 году 11 израильских олимпийцев.
Премьер Израиля Голда Меир не стала разбираться в психологических мотивах людей, убивших 11 израильских олимпийцев. Ее не интересовало их тяжелое детство. Не волновала склонность к депрессии.
Когда Мосад доложил ей, что спортсменов перед смертью пытали, Голда Меир дала добро на спецоперацию “Гнев божий”.
За полгода Мосад показал, что может быть не менее жестким и коварным, чем террористы. К годовщине трагедии почти все террористы, причастные к гибели израильских олимпийцев, были ликвидированы.
https://myrotvorets.news/vstanovleni-pokydky-yaki-zghraieiu-napa/

5

Комментарии

120.02.21, 15:57

Мерзота! А що то за тренер?

    220.02.21, 16:29

    Ну от, тільки почалися розслідування по аваківським