хочу сюда!
 

Таня

43 года, дева, познакомится с парнем в возрасте 35-50 лет

Влас48

предыдущая
следующая

Сповідь провідниці

Натовп втиснулася в автобус. Балансуючи і вже не рахуючи дрібниці, віддаю квиточки пасажирам. Нарешті дісталася до кінця салону. На задньому сидінні сиділа охайно одягнена,  зовсім древня бабуся. Вона купила квиток за повну ціну і тихо сказала:

- Ти не зовсім здорова, кашляєш ...

- Так ...

- Ось, як тільки закашлявся ще раз, скажи: На здоровя, На здоровя, На здоровя ... - це допоможе.

- Дякую

Нахлинув новий натовп, я знову за роботу, і нарешті пробралася до свого місця. Натовп вгамувалася, було тепло, мотор розмірно гудів, пасажири дрімали. Знову підступив задушливий кашель, я закашлялась, згадала про слова бабусі і сказала 3 рази на здоровя.

І раптом я відчула, як якийсь клубок заворушився у мене в грудях, клубок з гострими кутами ... і раптом мої легені очистилися ... і я вперше за тиждень зітхнула легко. Я тут же попрямувала до старенької.

- Ну як? - сказала вона, лукаво посміхаючись, - зробила те, що я порадила?

- Так, я прийшла сказати ДЯКУЮ !!! А ще можна запитати ... це від усіх хвороб допомагає?

- ВІД УСІХ!!! Крім того, Ти можеш уявити собі будь-якого свого знайомого, який хворий і сказати ці слова. Йому обов'язково полегшає.

- Чудо !!! Дякую, Бабусенько!

- Ой, дитино, я вже давно прийшла до цього. Коли ти говориш ці слова собі, відразу відбувається поліпшення стану на 40%. Якщо говориш для своїх близьких і знайомих - твій стан поліпшується на 100%, а їх на 60%. І ще дитинко ... Працюй над собою, працюй ...

- Дякую, я щиро намагаюся і ревно працюю.

Автобус зупинився, вона вийшла і несподівано для свого віку, попрямувала легкої, швидкою ходою. Я з сумом дивилася на неї.

- Дякую Тобі добра чарівниця або Ангел !!! - На здоровя, На здоровя,

На здоровя !!! І Тобі милашка: На здоровя, На здоровя, На здоровя ...

Так ще, одного разу прийшовши уві сні, вона сказала, що ЦЮ ПРОСТУ ТАЄМНИЦЮ ТРЕБА ПЕРЕДАТИ БЛИЖНЬОМУ і КОЖНОМУ ХТО ДЛЯ ТЕБЕ по справжньому ДОРОГИЙ...


0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

100%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
1

Комментарии

16.03.21, 19:29

Ваше сповідання це відбиток шахрайства, який штовхає людей до прірви самогубства. В світі існують такі рослини при яких перднути тяжко. Шаманка надухмянилася щоб чужий кашель не потрапив до її носу і ще відбила у хворої людини жагу до купівлі меду, картоплі, малини та ліків для очищення бронхів за рекомендації лікарів не безкоштовних а ви й вуха розвісили. Словом можно тільки вбивати людей без вини винуватих. З того світу повертає людей тиша і страх за господарство.