Навіяно

  • 03.11.19, 13:30
п.с.: "извіняюсь" - це "я сам себе вибачаю", тобто теж помилка. Або Стас таки сам себе вибачає.

Love is...

  • 18.10.19, 17:21
...коли ти відчиняєш для неї не лише двері, але й вікна

На замітку

  • 29.09.19, 07:44
Полиция Саратова задержала 31-летнего мужчину, который в магазине обсыпал прилавок с конфетами крысиным ядом. Об этом сообщает РИА «Новости». Действия отравителя попали на камеры в торговой точке. На видео высокий мужчина в куртке с глубоким капюшоном на голове с усами и бородкой, стоит у прилавка с кондитерскими изделиями и посыпает их чем-то.
Позднее вещество было опознано как крысиный яд.
По данным правоохранителей, молодой человек страдает психическими заболеваниями.
Следственными органами проводится проверка. На прошлой неделе стало известно, что в Нижегородской области двое человек скончались, несколько десятков получили отравления при употреблении домашнего подсолнечного масла. Есть подозрение, что семечки из которых оно было сделано, подверглись обработке крысиного яда.https://stolica-s.su/news/incident/215057

Картинка картинки

  • 27.09.19, 00:17
http://blog.i.ua/user/2092770/2303628/
Не пишу в коментарях, бо автір має моду банити без резону.
Гугл видає карикатуру Олега Коваленко в львівській газеті Ратуша. Яка європейська преса? Хоча.. Україна - це Європа, в принципі)

Трохи хорору вам у стрічку

  • 29.05.19, 15:22

Вчора вирішила, що тайм хез кам і пора позбутися густої і шовковистої шерсті на ногах. Нічого не віщувало біди, як говориться, ніхто не чекав ніякого підвоху, аж ось. Після того як епілятор, що виконав свою роботу був знову надійно схований у недосяжне для всіх можливо бажаючих місце, а я зайнялася іншими своїми справами, з часом відчула неприємне поколювання у пятці при хотьбі, наче туди потрапив маленький осколок скла. І, оскільки те поколювання відмовлялось якось проходити саме, довелося роздивлятися, що ж там таке. Не відразу помітила тонюсіньку світлу проволочку, яка витягнулася лише пінцетом. Коли придивилась, виявилось, що то таки більш за все схоже на волосинку, але ж волосся у пятці якось незвичайно, тим більше без цибулинки.

Почала шукати в нетіку, шо то за фігня така і гугл видав, що буває. Одна дівчина в себе вію знайшла, інша повела дитину, в якої боліла пятка до лікарів, що витягнули звідти волосинку і розводили руками на такий феномен, натякаючи, мовляв, ніпанятно, может, сглазілі. Зрештою, хтось виказав теорію, що волосина одним кінцем загострена і має лускату структуру, чіпляється за шкіру і просочується туди своїми лусочками як гарпунчиками.

До речі, якщо якісь чоловіки думають, що таке може трапитися лише з ніжними дитячими пяточками та жіночими пятками, то не поспішайте розслаблятися - ви теж у групі ризику, волосся підступне і прокрадається навіть у суворі чоловічі пяти.

Так шо будьте бдітєльні, ходіть обережно, потому шо що з ноги видьоргнуто в ногу повертається.

П.с.: які тут порохоботи, коли таке в світі робиться.