зрада/перемога

  • 06.04.20, 08:42
Трохи поділюсь своїми спостереженнями стосовно покупок в маркетах. Як кажуть, зараз за покупками ходить той, кого не шкода. В нашій родині це я, тому що в мене шило в кхм, так шо все рівно в хаті висидіти мені найтяжче. Як практична людина, давно використовую додатки з переліком акцій в магазинах. І ось що характерно: десь плюс мінус з початку карантину той же АТБ і Метро (Ашан намагався, але довго не протримався) перестали публікувати інформацію про знижки, просто зазначають, що акції позначені цінниками на продукти в магазині. Кишеня і Сільпо чхати хотіли на всілякі там карантини, продовжують агітувати народ знижками. Те ж саме і рошенка(па да падам пам!))
А тепер про перемогу. Нашешті !!! почали фасувати вагові цукор, пряники, вафельки і решту смаколиків у пакети. Сподіваюсь, так буде й надалі, бо дуже шкода людей, які чомусь купують або мусять купувати ненакриті нічим продукти, на які ходять чхають і кашляють, перемацують своїми брудними руками покупці. АТБ, до речі, навіть почали закривати хліб кліпсою, на відміну від Сільпо.
Прошу не сприймати за рекламу, Сільпо й АТБ - дві найближчі до мене мережі, просто оточили своїми магазинами.
Мені ще було цікаво, коли вже почнуть пакувати фрукти-овочі, на які теж може осідати вірус, але які мити з милом впродовж тридцяти секунд не будеш і не обробиш дез розчином. Зроблено!) Але чому під цю хвилю турботи за здоровя потрапили, наприклад, банани - зрозуміти важко. Чи вірус проникає і через шкірку?
О, ще такий нюанс - на дверях будинку з одного боку повісили оголошення, щоб виносили сміття, а не викидали у сміттєпровід. А з іншого - щоб не порушували карантин і сиділи вдома. Це навіть не колізія, а прямо підписздесь якийсь. 

Бережіть себе і будьте здорові.

wakeup

  • 01.04.20, 12:10
wakeup

wakeup

  • 01.04.20, 11:06

Абірєжна, матікі

Ні шмагла прайті міма такой животріпєщущєй картінкі. 

Вхід і вихід теж платні

Ще в пятницю замовляла на Розетці самовивозом товари безкоштовно, сьогодні вже за самовивіз треба заплатити 10 грнwakeup Я ніпанімаю, це вже норма така, чи це чисто розетківське ноухау?

UPD: виявляється, з жовтня минулого року ті покупці, що приходять забирати замовлені товари платять за доставку товарів на склад тих, хто не прийшов. Ура.

коротка память

  • 05.02.20, 08:26

"У нас в 51-й статті Конституції написано, що батьки зобов’язані утримувати своїх неповнолітніх дітей, а повнолітні діти зобов’язані піклуватися про своїх непрацездатних батьків, - нагадав Рева. - Я вважаю, що тут теж має бути жорстка відповідальність. Тому що, погодьтеся, якщо мама і тато виховали, скажімо, духовну особу чи офіцера збройних сил, то вони, напевно, теж повинні відповідати за своїх батьків", - вважає міністр.

Пс: аліменти призначає суд за зверненням пенсіонера.

UPD: Rob de Nier нагадав

Нардеп: Підвищення пенсій глобально не вирішить проблему в країні

Завдяки скасуванню пенсій в Україні з'явиться можливість більше заробляти, і діти зможуть самі подбати про своїх батьків. Таку думку висловив народний депутат України від БПП Олексій Мушак в ексклюзивному інтерв'ю для телеканалу NewsOne.