Все буде Україна

  • 10.03.22, 08:10
Дорогі українці, дівчатка і хлопчики.
Це явище, яке ми маємо на блогах у вигляді так званих порохоботів зникне саме по собі щойно до "патріота" дійде, що люди його більше не оберуть і він припинить їх фінансування. Не витрачайте свого дорогоцінного часу і сил, які нам зараз так потрібні, на спілкування - досвід показав, що це не має сенсу. Хай собі граються, відробляють, ігнор - найкраща реакція.

Плитоноска

  • 04.03.22, 13:29
Любі друзі, а хтось може підказати контакти, де можна придбати плитоноску M Tac? Дякую.
Інтернет магазини я вже просканувала, там глухо, все розібрано. Але ж десь, може, раптом, є якісь контакти.

Belly rub

  • 23.02.22, 10:42
https://video.i.ua/user/1142314/51963/483901/

Щось не хоче вставлятись за посиланням з ютуба відео, та й з відеотеки теж, так що отак, за посиланням у відеотеку.

мінусадін

  • 20.10.21, 17:52
Конвертик у правому верхньому куті показує -1 новий лист.
Хто підкаже куди повертати борг і по якому курсу розраховавати відсотки?
Ну і кагбе в помосчь адмінам:

НІБЛАГОДАРІТЄ

Катерино, серце моє, лишенько з тобою)

  • 11.08.21, 17:19
Преамбула.
Поки я відволіклася на нагальні справи дискусія закінчилась баном. 
Амбула.
Що обідно - не відразу звернула увагу і строчила влучні і дотепні, але виважені відповідіzlo в нікуди(нізабудуніпращу!).
Так от. Безвідносно до суті розмови - нащо банити, не хочеш, не відповідай. А написати купу коментарів і дорікати, що на них відповідають? Де логіка.
Стосовно суті послання:
Я ж вам і рідним бажаю мудрості, здоровя, довгого і щасливого життя) І хай кожна отримає те, що побажала іншій)
П.С.: вже не вперше звертаю увагу на те, що сильнонабожні - то страшні людиwhosthat

Mille pardon

  • 29.07.21, 15:20

Как би тисячу ізвінєній, що з такою тривіальною проблемою на фоні глобальних катастроф і особистих драм..але треба поради. Моя тьотя, яка періодично робить спроби нас відгодувати посилками з домашніми смаколиками, надіслала сушку, в якій була міль. 

Я ту міль не відразу виявила, просто пересипала сушку в банку, банку закрила кришкою й забула про неї. І поки докопалася, звідки береться в квартирі міль (телепортувалася звідти чи якось на молекулярному рівні просочувалась, але факт), вона добряче так розповсюдилась, адже веде доволі активне статеве життя і чхала на контрацепцію. А я, хоч по китайському гороскопу бик, по натурі таки хомяк, бо люблю щоб всі кладовочки отак під завязочку були забиті крупами, макаронами, насінням для веганського молока та всякою такою бакалією..Словом, створила умови для комфортного життя. 

І як би в перерахунку на викинуті крупи і насіння, та сушка пішла за екзотичні фрукти, які, до речі, теж довелося викинути. Саме обідне, я ж навіть сердитися на родичку не можу, вона ж явно не зі зла, а з самих добрих міркувань.

Отже, може, хтось знає перевірений спосіб винищення молі, щоб так раз і нема. Я, в принципі, вже навіть близька до того щоб вийти в повний місяць на перехрестя автобанів, мостів чи акведуків з якимось древнім фамільним закляттям, але щоб напевно, а то інтернет якось соромязливо і невпевнено розводиться про те, що сама якось вимре..колись. Бо задовбало те сафарі, треба кінчати забавки. Десь там в них, певно, вже досягла масштабів особистості Гітлера своїм геноцидом, але що поробиш, або міль або я.