Порадьте виробника

  • 24.10.23, 16:29
Вітаю, coшановні. Ну шо тут, як тут, всі живі-здорові, родичі гарбузові? Є така проблема, навіть дві, щоб двічі не вставати. Треба:
- нормального виробника матраців, щоб не підпільне виробництво в гаражі, людині відсипатись після сну в окопах, тож матролюкси і венето нініні.
- нормального виробника посуду з нержавіючої сталі, яка - неочікувана і зухвала вимога - не ржавіє. Замовляти з-за кордону десь, бо те, що у нас перепробувала практично все, мабуть.

Да, пошта прям чиста-чиста, як хто що писав, я чесно нівінавата, що не відповіла. Буду себе тішити фантазіями, що там було щось хороше і його було прям багато)

ПОподяка

  • 30.04.22, 17:50
Я просто зкопіюю сюди новину з одного телеграм каналу Оболоні)
Нам бывает закидывают, что мы чморим 5-го президента. Так вот, теперь мы его хотим похвалить. Оказывается Дед лично сам выбивал Ленд-Лиз для нашей страны Большое ему спасибо!

Wild thing You make my heart sing

  • 05.04.22, 10:12
От не можу не зауважити, що бувають(!) випадки, коли серце розміщене з правого боку. Не поспішайте з висновками))

П-прєдусматрітєльность

  • 04.04.22, 14:48
Тож про всі злочини ніколи не дізнаємось.
Чого х..о не палить своїх? Вони ж і не проти. Спустошуй свої землі від двуногих людиноподібних і хоч їж ту землю, хоч закопуйся і ній..але ж ні.

От кому зараз дійсно тяжко в світі жити

  • 03.04.22, 14:02
Особливо мені сподобалось закінчення.
Люди, не будьте черствими, пожалійте бідолах.

Волонтерські організації

  • 02.04.22, 12:03
Любі друзі, а хтось знає волонтерські організації, що допомагають бійцям з передової отримати лікування за кордоном? Не близька мені людина, але не можу не спробувати допомогти, українські медики провели пять операцій і зробили все, що могли. Але без подальшого оперативного втручання людина залишиться інвалідом.
Сторінки:
1
2
3
4
5
6
7
8
86
попередня
наступна