А може я сепар, та сам про це не знаю?))
- 03.06.20, 10:54
От іноді бажається стати сєпаром. Тількі з протилежного боку.
1) Навіщо було визволяти Донбасську бавовну? Цей "лохторат" буде чіплятись за рашкин відстій та помийку "скрєп".
Та тягнути країну назад. Дивлячись на мапу голосування за участю Якунєвіча, за цього лякливого дурня та крадія, що втік з країни у відповідальний період, голосували 95-97% електорату. Для порівняння, навіть інші східні регіони не перевищували у середньму 70% "якунєвічєй".
Тобто бавовна завжди вибере самий провальний варіант.
З Кримом те ж саме.
Доки лайна не скуштують, не зрозуміють. А коли зрозуміють, то вже запізно до "прав людини" чи свобод аппелювати. Від руцкеміру втекла у різні боки більш третини населення оккупованих рашкиними найманцями та армійцями территорій. Й не тільки з фронтової зони.
Та тількі підозрюю, що бавовною навіть вони бути не перестали.
2) Але проблема у тому, що війна, нині це і є хліб "Новороссіі". Навіть віддавши їм Маріупіль, Словянськ та Краматорськ, це не зупинило б війну. Бо "Новроссія" саме й була зроблена задля іммітаціі так званої "громадянської війни" проти України з боку рашки. Все б закінчилося б лише пересуванням фронту на захід на більш адекваті регіони.
Рашка підтримує "Недоросію" саме через свою іммітацію "гр. війни".
Без війни проти сусідів рашка у нинішньому вигляді не може політично існувати.
Проблем накопичено там забагато, а "вона всьо спішєт". Та ще не дай Боже, сусіди й справді почнуть пересуватись у бік демократіі, та подавати паганий приклад для расіян.
3) Як же бути з біженцями, які не всі сепари, як і те, що не всі у Донецьку сепарня?
Як бути з захопленним ворогом природними ресурсами?
Як бути з захопленним ворогом природними ресурсами?
От не знаю. Чому балтійці без проблем війшли до НАТО та Європи? Тому що в нас владу перехопили кравчучки, та пропущено найкращий час до вступу? Бо рашка у 90ті мала низькі ціни на нафту, та на агрессію грошей не вистачало, та ще й віна у Чечні?
Чи може "нарід" такий що прозріває довго?
А може такий що кидається з одного боку у інший? Чи може у нас живуть різни "наріди", та країна жде часу, щоб врешті "розійтись по перфораціі"? Може свої, тягнуться до "своїх"? Може Європа відчуває, що за мисленням тут живуть "чужинці", а у балтиці "свої"?
Мабуть така спадщина дістанеться після визволення Донбассу. З "музею Моторили".
0
Коментарі