хочу сюди!
 

светлана

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Де знаходиться мозок...?

За думкою жінок мозок чоловіків знаходиться саме там...
6

Коментарі

16.11.18, 14:57

Ну, якщо жінки такі грамотні то які з їх боку можуть бути претензії до чоловіків???

    26.11.18, 15:08

    Можна падумать шо не так

      36.11.18, 15:13

      надо же... мы ещё и думать умеем... разве ребро Адама, из которого сделана Ева, не единственная косточка у которой нет мозгов?

        46.11.18, 15:14Відповідь на 2 від Адель*

        Можна падумать шо не так

          56.11.18, 15:15Відповідь на 4 від Полина_Я

          Можна падумать шо не такИщо и умничают тута

            66.11.18, 15:16Відповідь на 5 від Адель*

            Можна падумать шо не такИщо и умничают тутаага, непокобелимые)))

              76.11.18, 15:17Відповідь на 1 від Nikolka

              Ну, якщо жінки такі грамотні то які з їх боку можуть бути претензії до чоловіків???Я, например, не предъявляю, но периадически паджопники даю, падзатыльника не маху, высокий очень

                86.11.18, 15:23Відповідь на 7 від Адель*

                Ну, якщо жінки такі грамотні то які з їх боку можуть бути претензії до чоловіків???Я, например, не предъявляю, но периадически паджопники даю, падзатыльника не маху, высокий оченьой, не прамахнись, пастрадаит, сама мучился будиш... не у всех железные

                  96.11.18, 15:27Відповідь на 8 від Полина_Я

                  Ну, якщо жінки такі грамотні то які з їх боку можуть бути претензії до чоловіків???Я, например, не предъявляю, но периадически паджопники даю, падзатыльника не маху, высокий оченьой, не прамахнись, пастрадаит, сама мучился будиш... не у всех железныеДа вроде не касая и в темнате не васпитываю

                    106.11.18, 15:28Відповідь на 6 від Полина_Я

                    Можна падумать шо не такИщо и умничают тутаага, непокобелимые)))Харахоряца

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна