хочу сюда!

Лида

47 лет, водолей, познакомится с парнем в возрасте 45-57 лет

Альбинос? )))

9

Комментарии

17.12.15, 23:01

история на самом деле немного печальна

27.12.15, 23:29

Может болеет?

37.12.15, 23:31Ответ на 1 от Niccars

история на самом деле немного печальнаага... я дивилася якусь мандрівницьку програму, говорили, що їх свої ж викрадають на органи. Начебто чаклуни з них роблять обереги.

47.12.15, 23:33Ответ на 2 от Rizon

Может болеет?Так. Генетичне захворювання - відсутність в організмі пігменту меланін, що відповідає за забарвлення шкіри, волосся, очей тощо

57.12.15, 23:35Ответ на 4 от Міс Марпл

Может болеет?Так. Генетичне захворювання - відсутність в організмі пігменту меланін, що відповідає за забарвлення шкіри, волосся, очей тощоАга, вгадав!

67.12.15, 23:38Ответ на 5 от Rizon

Может болеет?Так. Генетичне захворювання - відсутність в організмі пігменту меланін, що відповідає за забарвлення шкіри, волосся, очей тощоАга, вгадав! от не вірю, що не знав

77.12.15, 23:41Ответ на 6 от Міс Марпл

Может болеет?Так. Генетичне захворювання - відсутність в організмі пігменту меланін, що відповідає за забарвлення шкіри, волосся, очей тощоАга, вгадав! от не вірю, що не знав Я сомневался!

87.12.15, 23:42Ответ на 7 от Rizon

Может болеет?Так. Генетичне захворювання - відсутність в організмі пігменту меланін, що відповідає за забарвлення шкіри, волосся, очей тощоАга, вгадав! от не вірю, що не знав Я сомневался!а чому свої відео з попами не викладаєш у цьому співтоваристві?

97.12.15, 23:46Ответ на 8 от Міс Марпл

Может болеет?Так. Генетичне захворювання - відсутність в організмі пігменту меланін, що відповідає за забарвлення шкіри, волосся, очей тощоАга, вгадав! от не вірю, що не знав Я сомневался!а чому свої відео з попами не викладаєш у цьому співтоваристві?Не умею! Да и зачем, и там увидят...

107.12.15, 23:54Ответ на 9 от Rizon

Может болеет?Так. Генетичне захворювання - відсутність в організмі пігменту меланін, що відповідає за забарвлення шкіри, волосся, очей тощоАга, вгадав! от не вірю, що не знав Я сомневался!а чому свої відео з попами не викладаєш у цьому співтоваристві?Не умею! Да и зачем, и там увидят... тут знайдете більше однодумців

Страницы:
                      1
                      2
                      предыдущая
                      следующая