хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Альбинос? )))

9

Коментарі

17.12.15, 23:01

история на самом деле немного печальна

    27.12.15, 23:29

    Может болеет?

      37.12.15, 23:31Відповідь на 1 від Niccars

      история на самом деле немного печальнаага... я дивилася якусь мандрівницьку програму, говорили, що їх свої ж викрадають на органи. Начебто чаклуни з них роблять обереги.

        47.12.15, 23:33Відповідь на 2 від Rizon

        Может болеет?Так. Генетичне захворювання - відсутність в організмі пігменту меланін, що відповідає за забарвлення шкіри, волосся, очей тощо

          57.12.15, 23:35Відповідь на 4 від Міс Марпл

          Может болеет?Так. Генетичне захворювання - відсутність в організмі пігменту меланін, що відповідає за забарвлення шкіри, волосся, очей тощоАга, вгадав!

            67.12.15, 23:38Відповідь на 5 від Rizon

            Может болеет?Так. Генетичне захворювання - відсутність в організмі пігменту меланін, що відповідає за забарвлення шкіри, волосся, очей тощоАга, вгадав! от не вірю, що не знав

              77.12.15, 23:41Відповідь на 6 від Міс Марпл

              Может болеет?Так. Генетичне захворювання - відсутність в організмі пігменту меланін, що відповідає за забарвлення шкіри, волосся, очей тощоАга, вгадав! от не вірю, що не знав Я сомневался!

                87.12.15, 23:42Відповідь на 7 від Rizon

                Может болеет?Так. Генетичне захворювання - відсутність в організмі пігменту меланін, що відповідає за забарвлення шкіри, волосся, очей тощоАга, вгадав! от не вірю, що не знав Я сомневался!а чому свої відео з попами не викладаєш у цьому співтоваристві?

                  97.12.15, 23:46Відповідь на 8 від Міс Марпл

                  Может болеет?Так. Генетичне захворювання - відсутність в організмі пігменту меланін, що відповідає за забарвлення шкіри, волосся, очей тощоАга, вгадав! от не вірю, що не знав Я сомневался!а чому свої відео з попами не викладаєш у цьому співтоваристві?Не умею! Да и зачем, и там увидят...

                    107.12.15, 23:54Відповідь на 9 від Rizon

                    Может болеет?Так. Генетичне захворювання - відсутність в організмі пігменту меланін, що відповідає за забарвлення шкіри, волосся, очей тощоАга, вгадав! от не вірю, що не знав Я сомневался!а чому свої відео з попами не викладаєш у цьому співтоваристві?Не умею! Да и зачем, и там увидят... тут знайдете більше однодумців

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна