хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Ніжна мотузка...



В неї затекли від мотузок руки, а в роті пересохло через кляп... Вона лежала вже більше години... для неї це були нові відчуття: страх змішаний, беззахисність і розуміння що з тобою можуть зробити що завгодно...
ЇЇ зв'язав один знайомий з яким вона приїхала на дачу, а потім він вийшов з кімнати.
Двері відкрилися. На порозі стояв чоловік на вид 30-35 років з приємним відкритим лицем. В неї не було ненависті, але були страх і цікавість - що буде далі....
Він підійшов до неї і зав'язав їй очі.
Коли він почав розщіпкати на ній блузку, спати в верхній одежі було її звичкою, коли вона приїжджала у незнайоме місце, вона занервувала сильніше і намагатися від нього відповзти. Його руки ніжно взяли її за талію і повернули на місце, а на ноги впала мотузка. ЇЇ ноги були зв'язані швидко і м'яко - вона не відчувала болі, але мотузки зробили своє, вона немогла рухатися.
Блузка і бюстгальтер були спущені до зав'язаних рук. В неї з'явився шанс: "якщо він розв'яже руки я вирвусь", але ці думки були якимись... вона хотіла щоб він продовжував!!!
ЇЇ чекала несподіванка - він зв'язав її руки в ліктях, а тоді без проблем розв'язав її руки, зняв одежу і зв'язав їх назад. тепер на ні була лише спідниця і трусики.
Він ніжно провів по її шиї, грудям, вона відчула його язичок на своїх сосках... її кидало в жар. Він відчував це і продовжував спускатися все нижче... Стягнувши з неї спідницю він відійшов...
Вона відчула мотузку на своїй шиї, але заспокоїлася коли зрозуміла що більше ця мотузка затягуватися не буде. Ще одна мотузка пройшла між колін - вільний кінець пройшов через петлю на шиї... Він легенько потягнув за мотузку і ноги почали згинатися в колінах. Коли він був задоволений результатом, зупинився і закріпив мотузку.
Вона відчула метал на шкірі - це ножиці які зрізали її трусики... Все - тепер вона зовсім гола і беззахисна, лежить зв'язана і повністю доступна. Уявивши це зі сторони і її залило бажання...
Він ніжив її клітор своїм язичком, а пальчик досліджував глибини її дирочки. Вона відчувала що оргазм близько...
Несподівано він зупинився, зняв з неї всі мотузки і пішов вниз. А її все ще з'їдало бажання. Там де була мотузка ще відчувалася її присутність...
Вона знала пов'язку з очей і вийняла кляп. Поряд на столику стояв стакан води - вона випила його жадно і великими ковтками. Навколо неї лежали мотузки.
Він сидів в кріслі запрокинувши голову і закрив очі - вона підійшла до нього і поклавши мотузку йому на коліна сказала: "Зв'яжи мене"....
12

Коментарі

Гість: V-K

117.08.08, 19:50

зращенці рулють...

    217.08.08, 19:51Відповідь на 1 від Гість: V-K

    че??
    Я так поняв - сподобалося

      Гість: V-K

      317.08.08, 19:53Відповідь на 2 від Alucart

      че??
      Я так поняв - сподобалося
      немедляно розв"яжи тьотьгу... не можеш какать,не мучай попу

        417.08.08, 19:54Відповідь на 3 від Гість: V-K

        розв'язувати не буду - сама захотіла

          Гість: iris s

          517.08.08, 19:56

            Гість: Priludiya

            617.08.08, 19:56

            возбудилась пойду удовлетворяться свяжите меня

              717.08.08, 19:56Відповідь на 5 від Гість: iris s

              Со такоє??? нізя??

                817.08.08, 19:57Відповідь на 6 від Гість: Priludiya

                Та запроста - приїзджай!!!

                  Гість: V-K

                  917.08.08, 19:57Відповідь на 4 від Alucart

                  розв'язувати не буду - сама захотіла денис мучитель...

                    Гість: iris s

                    1017.08.08, 19:57Відповідь на 7 від Alucart

                    Со такоє??? нізя??ни-ни

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      8
                      17
                      попередня
                      наступна