Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Жениться ли на б/у с прицепом?


4

Коментарі

11.02.14, 10:41

Интересно

    21.02.14, 11:05

    пративна слушать

      31.02.14, 11:46Відповідь на 1 від Голубка

      Интересно

        41.02.14, 14:34

        какой ууужось, сидят жирные, косые, лысые страшные как атомная война и еще выдвигают свое бе
        да они даром даже женщинам с прицепом не нужны

          51.02.14, 16:03

          Коли я розійшовся з дружиною то був розгублений. Що і як робити. А поруч були сусідки одна розірвала шлюб,інша незрозуміли стосунки з чоловіком.А третья хоче знайти чоловіка. І от ім було лінки ям що іти до ворожки і запросили і мене.Прийшли по черзі вони позаходили,а потім і мене втолкнули туди.Заходжу сидить спиной до мене бабуся і питає-що ти хочеш синку.Да незнаю кажу що ім то мабуть і мені.А вона навіть і не повертаеться до мене і каже-я тобі ничого не можу казати.Я так про себе ще одна шарлотанка.Тільки я це подумав вона повертаеться обличьем до мене і каже-я ничого неможу казати тому що ти сам розпоряжаешся своєю долею. Тільки одне можу тобі сказати не одружуйся, я здивован, а вона посміхнулась і каже одружуйся тільки без дитини вона була. Дівчати питають у мене щщ сказала.Щоб я н

            61.02.14, 16:14Відповідь на 5 від Gogilo

            Щоб я не берав жінку з дитиною.А у голові засіло чому так? І от пройшов час зустричаю одно класницю.То да се.Чоловік її сидить.І каже я прийду,сказати не приходь що вона по району рознесе. А приходь то перед її чоловіком не зручно потім буде.Короче кажу як знаеш.Прийшла,у хаті тепло їсти є,а тут ще і кабаку отримала.Через три дні з дитиною прийшла.Ну що дали їсти і дитини.Дивлюсь ім сподобалось.Через деякий час кажу тоді требо щось робити у сенсі заробляти гроші бо на мене вистачало. Зайнялись бізнесом.Літо промайнуло, а тут у щколу.Вона каже що требо дитину у школу збирати.Ну збирай кажу. А перед першим вереснем я отримав пенсію і надіслав своєї донкі, нехай думаю щось себе дитина купе.Приходжу до дому а ця питае у мене ти пенсію отримав?Да кажу.А де гроші?Я не звертаючи уваги кажу доньки

              71.02.14, 16:26Відповідь на 6 від Gogilo

              надіслав.А вона як почала от грошей не вистачае, а ти комусь надіслав. Я дивлюсь на нею і пригадав ту ворожку.От чого вона казала щоб я не одрудувався.Кажу ій ми твого дитя годували і одягали з моїх і твоїх грошей.І у школу повина була ти зі своїх грошей збирати.Я ничого не казав що і мої гроші ти докладала. .А пенсію я надіслал свой донкі вона теж у школи іде.Та навіть я би і пропив пенсію ти немаєш право щось казати пенсія моя. Вілна кажу. так і закінчилась моя єпопея з одруживунням

                81.02.14, 17:31Відповідь на 7 від Gogilo

                Правда жизни

                  91.02.14, 17:54Відповідь на 8 від Burgundy

                  Мені намає чого соромиться.Просто та ворожка та і справа не у ворожки просто людина знала що таке відбудеться. І я по змоги розповідаю щоб не було потім непорозуміння.Навіть як би і вона не пред'явила претензію то дитина би пред'явила б.Один мені казав -коли твої онуки бьють тебе не так боляче.А от коли чужі бьють то ДУЖЕ боляче.

                    105.02.14, 11:17Відповідь на 4 від inga___

                    точно...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна