хочу сюди!
 

Инна

43 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 37-54 років

Знайомтесь - науКівець


 В понеділок, 26 квітня світ поповнився ще одним вченим "світового" рівня.

Народний депутат Кива під наглядом "тітушек" захистив кандидатську:.

Троє чоловіків в чорному одязі, які відмовлялися представлятися і пояснювати, на кого вони працюють, блокували вхід в аудиторію, в якій захищав кандидатську дисертацію нардеп Ілля Кива.

На прохання журналістки УП представитися і показати посвідчення чоловіка відмовилися.  

На питання журналістів, хто ці чоловіки в чорному, Ілля Кива сказав: "Студенти, може аспіранти". 

Ці ж чоловіки супроводжували Киву в убиральню і оберігали його від журналістів.  У Інституті підготовки кадрів відмовилися від пояснень.  

В той же час захист кандидатської дисертації Киви прошла успішно. Члени комісії проголосували одноголосно: 13 - за, 0 - проти. Захист йшов з 10 до 13 годин.

Інтелект "світила науки"  вражаючий


Особистий альбом науКівця

















13

Останні статті

Коментарі

127.04.21, 21:04

Позорище і публІка

    227.04.21, 21:09

    Кива молоток! он хоть защитил свою работу. а большинство академиков свои степени просто купили. молодец!

      327.04.21, 21:10Відповідь на 1 від Стрийко Зеник

      Позорище і публІкаЯ не уявляю що буде, коли цю "дисертацію" завердять.

        427.04.21, 21:11Відповідь на 2 від Mirror100

        Кива молоток! он хоть защитил свою работу. а большинство академиков свои степени просто купили. молодец! Ох ты ж и юморист))

          527.04.21, 21:20Відповідь на 4 від Геннадий М

          почему? я серьёзно. мне он особо тоже не нравится, но судить о человеке по публикациям в интернете не нужно. вполне возможно, что Кива неглупый человек. то что он оригинален и не погож на других и выглядит внешне глуповатым ни о чем ни говорит. не знаю , насколько там его кандидатская имеет какой то научный вес, но факт есть факт, он ее защитил. почему то те , кто надсмехаются не смогли, а он смог

            627.04.21, 21:24Відповідь на 2 від Mirror100

            Кива молоток! он хоть защитил свою работу. а большинство академиков свои степени просто купили. молодец!

              727.04.21, 21:25

              Там уже обнаружена куча поддельных документов в пакете, который он предоставил перед защитой, в том числе и справка из генпрокуратуры.
              Кроме того, у него нет ни одной публикации.
              Эту кивину херню ещё должно утвердить МО.
              А журналисты активно раскачивают эту тему.
              Посмотрим.

                Гість: Inna_19

                827.04.21, 21:30

                  927.04.21, 21:33Відповідь на 5 від Mirror100

                  Ну, смог - не смог... Как смог - интересный вопрос.
                  https://www.pravda.com.ua/rus/news/2021/04/27/7291687/

                    1027.04.21, 21:35Відповідь на 5 від Mirror100

                    почему? я серьёзно. мне он особо тоже не нравится, но судить о человеке по публикациям в интернете не нужно. вполне возможно, что Кива неглупый человек. то что он оригинален и не погож на других и выглядит внешне глуповатым ни о чем ни говорит. не знаю , насколько там его кандидатская имеет какой то научный вес, но факт есть факт, он ее защитил. почему то те , кто надсмехаются не смогли, а он смогоцей зміг - https://wz.lviv.ua/news/434163-lvivskyi-vykladach-spalyv-svii-dyplom-pislia-zakhystu-kyvy
                    А це на десерт - https://wz.lviv.ua/news/434174-vyhadani-terminy-pidrobleni-dovidky-i-mashynnyi-pereklad-zhurnalisty-prochytaly-dysertatsiiu-kyvy

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна