Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Зі Спасівкою вас, слов’яни!


Напевне, багато хто забув про священний Культ Предків, хто загубив світлу мету, хто просто зневірився жити в нинішніх дволичних та вкрай болісних хрестоносних реаліях….
-----------------------------------------

Гримить грізний Перун, мчить по небу Хорс радо 
І Купало коханцям почуттів піддає,
Стає Рід, стає Спас, встав Сварог, стає Лада
Й житєдайній Ярило – тепло й світло дає.

Друже мій, українцю – не жди зорепаду
Не чекай, що тобі передасть хтось своє…
Тільки меч-побратим, зна де доля і правда 
Й тільки шана джерелам тобі сил додає.

Із небес йде посил – "Не замулюй джерела 
І жени в даль сіонську слизький алілуй 
Й постане твій Рід і міцний, і веселий 
Тож не чмокай хреста…
Краще Ладу свою обнімай та цілуй…"
--------------------------------------------

Можливо настав час переосмислити дещо та повернутися до світлих ідеалів предків? 
Тих ідеалів – які були основані не на ідолопоклонстві перед владою, її розкошами та багатством, а на преклонінню перед мужністю, честю та совістю!

Очевидно, що нашу захисну кореневу систему – підрубали хитрі й віроломні чужинці, які зуміли привити нашому древньому Роду - якусь жадібну гниль та аморальний, невситимий потяг до безкінечного збагачення...
Ті чужинці, які до смерті боялися нашої моральної могутності!. 
Тому і вкрили вони брехливою духовною павутиною священний Культ Предків та нашу Міфологію Вічності...


зі...тож до роботи друзі. Прийшла пора вставати з колін, брати меча та очищатися від отого осоружного чужинського павутиння…

19.08.18


3

Коментарі

119.08.18, 15:17

чим більше я взнаю про нації, - тим більше мені подобаються арабські скакуни.

    219.08.18, 16:07Відповідь на 1 від Сyрi

    чим більше я взнаю про нації, - тим більше мені подобаються арабські скакуни.Та це КГБіст на пенсії, рашка йому пенсію не плате, тому й топить тут за рюсьмір, все пропало, субсідію відібрали, бо найопував Україну хитра россійська консерва

      319.08.18, 21:22Відповідь на 1 від Сyрi

      чим більше я взнаю про нації, - тим більше мені подобаються арабські скакуни.
      ..ви не оригінальні... була одна така цариця, яка теж хотіла мати в собі жеребця))) будьте уважні і стережіться своїх конячих бажань, бо ця двонога ненаситна кобила навіть померла під ним)))

        419.08.18, 21:25Відповідь на 2 від Эйч

        чим більше я взнаю про нації, - тим більше мені подобаються арабські скакуни.Та це КГБіст на пенсії, рашка йому пенсію не плате, тому й топить тут за рюсьмір, все пропало, субсідію відібрали, бо найопував Україну хитра россійська консерва
        ...шоколадний запроданцю, від тебе тхне... сховай свої тупе свиняче рило...

          519.08.18, 21:29Відповідь на 3 від Nevr

          інколи речі наскільки оригінальні, що я гадав вони і Вас зкунфузять.

            619.08.18, 21:50Відповідь на 5 від Сyрi

            інколи речі наскільки оригінальні, що я гадав вони і Вас зкунфузять.
            бува й таке... та я вже пережив той період)))

              719.08.18, 22:20Відповідь на 6 від Nevr

              інколи речі наскільки оригінальні, що я гадав вони і Вас зкунфузять.бува й таке... та я вже пережив той період)))та ні, шановний, Ви ще не доросли

                819.08.18, 22:51Відповідь на 7 від Сyрi

                інколи речі наскільки оригінальні, що я гадав вони і Вас зкунфузять.бува й таке... та я вже пережив той період)))та ні, шановний, Ви ще не доросли
                ...ні так ні.. . буду рости)))

                  921.08.18, 16:09Відповідь на 4 від Nevr

                  чим більше я взнаю про нації, - тим більше мені подобаються арабські скакуни.Та це КГБіст на пенсії, рашка йому пенсію не плате, тому й топить тут за рюсьмір, все пропало, субсідію відібрали, бо найопував Україну хитра россійська консерва...шоколадний запроданцю, від тебе тхне... сховай свої тупе свиняче рило...тю, я за твого шапкокрада-зека, промовчу. І не хами хитрован, бо в миротворці засвітишся КГБіст, мєтьтвоюйоп

                    1022.08.18, 01:35Відповідь на 9 від Эйч

                    чим більше я взнаю про нації, - тим більше мені подобаються арабські скакуни.Та це КГБіст на пенсії, рашка йому пенсію не плате, тому й топить тут за рюсьмір, все пропало, субсідію відібрали, бо найопував Україну хитра россійська консерва...шоколадний запроданцю, від тебе тхне... сховай свої тупе свиняче рило...тю, я за твого шапкокрада-зека, промовчу. І не хами хитрован, бо в миротворці засвітишся КГБіст, мєтьтвоюйоп
                    ..свиняче рило, в тебе ніколи не було ні честі ні совісті, тому ти навіть не можешь зрозуміти те, про що я пишу! Якраз ти і є запроданець, куплений з потрохами! І коли б тебе гарненько потрясло СБУ - то з тебе стільки рашистського дерьма поллєтся що в ньому й Миротворець утоне..

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна