хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

Куди йдемо? Невже до знищення?

Прощальні дні, похід на цвинтар, уклін святій язичницькій Вірі предків – перекрили мої доволі болісні життєві проблеми.

І тому відходячи від них, я хочу подати свій погляд на реалії ядучої української політики …


Не знаєте чому ми, українці, такі дурні? 
Чому ми, як останні дебіли терпимо наругу над нашими ідеалами і символами? 
Чому ми, як представники титульної української нації з давних-давен проживаючої на наших землях – навіть в Верховній Раді маємо представництво десь в 25-30%? Де ж елементарна справедливість? 
Хіба таке мізерне представництво корінної української нації в парламенті держави та інших органах влади, не є прямим доказом повзучого геноциду?

Бо як інакше, окрім геноциду українців можна оцінювати таку яскраву представницьку меншість титульної нації в органах верховної влади? 
Чому нема справедливого, на пропорційній основі, представництва національностей в органах влади всіх рівнів!?

До речі – я в ніякому разі не проти представництва в ВРаді тих же росіян, турків, поляків, угорців, румун, ромів чи жидів...… 
Вони повинні бути представлені, але тільки в межах пропорційного представництва.... і ніяк інакше!
Бо при порушення цього постулату, засилля чужинців-манкуртів в українських органах влади – веде до знищення нашої держави і нашого древнього народу...

Олігархам та різноплемінним манкуртам, не згодним з таким справедливим постулатом - чемодан, вокзал......

зі... адресу, куди посилати цих склизьких падлюк - вибирайте на свій смак... 
І посилайте, але бажано без матюків)))

23.04.18



5

Коментарі

123.04.18, 12:50

Адреса для посилання схована на картинці під листочком!

    223.04.18, 13:10Відповідь на 1 від Андрій1961

    Адреса для посилання схована на картинці під листочком!

      Гість: пергедроль

      323.04.18, 13:17

      "Адреса для посилання схована на картинці під листочком!"
      жми! там котик мурчит