хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

Автономна система електропостачання на сонячних батареях

Хочу трохи поділитися власним досвідом, може кому в пригоді стане.
У зв'язку з відсутністю електропостачання на дачній ділянці рік тому купив таку систему:

сонячні батареї Perlight 250 Вт - 2 шт.

Гібридне джерело безперебійного живлення (інвертор) Axioma energy 2000 Вт, 24 В - 1 шт.

акумулятори гелеві MHB Battery 150 А/год. - 2 шт.


Система розраховувалася на освітлення побутового приміщення, роботу електроінструменту потужністю не вище 2 кВт (електрокоса, свердловинний насос, дрель, болгарка).
Загальна вартість склала близько 40 тис.грн.

За рік роботи система себе виправдала. 
Після повного розряду заряд відновлюється за день-півтора.
Електрокосою (Кентавр 1400) можна викосити траву на 12 сотках саду за 3 дні з перервами, не доводячи акумулятори до повного розряду і не перегріваючи мотор коси, на рівній поверхні - ще швидше.
Із зазначеним інвертором систему можна доукомплектувати ще такими ж 2 сонячними батареями і акумуляторами.
В принципі цієї системи достатньо для роботи електрокоси, електрокультиватора, насосу та інших інструментів (загальною потужністю до 2 кВт) на дачних ділянках, садах, невеликих фермерських господарствах площею до 0,5 га, де відсутнє електропостачання або підключення неможливе.
Втім, інвертор бажано купляти все-таки не менше 3 кВт, тоді згодиться для зварювання металу і підключення більш потужних агрегатів.
11

Коментарі

117.07.17, 17:26

чудово

А чийого виробництва геліопанелі? І яка гарантія?

    анонім

    217.07.17, 18:04

    Цена солнечных панелей из расчета на 1 Вт

      анонім

      317.07.17, 18:04Відповідь на 1 від Lulu

      Думаю что пластины с Китая собраны в Харькове в панели.

        417.07.17, 18:15Відповідь на 1 від Lulu

        китайські, гарантія - 1 рік

          517.07.17, 18:16Відповідь на 3 від анонім

          Думаю что пластины с Китая собраны в Харькове в панели.0,8 $

            анонім

            617.07.17, 18:35Відповідь на 5 від кусючий бджіл

            Что то дорого было 0,25-0,3 $. Какие - моно или поликристаллические?

              717.07.17, 18:48Відповідь на 6 від анонім

              Что то дорого было 0,25-0,3 $. Какие - моно или поликристаллические?полі, 0,25-0,3 $ щось дуже дешево, б/у?

                анонім

                817.07.17, 19:04Відповідь на 7 від кусючий бджіл

                Было и дешевле , а сейчас подорожало хотя я не уточнил у тебя 0,8 $ - это собранные в панели и почему 250Вт если должно получаться 240Вт

                  917.07.17, 19:16Відповідь на 8 від анонім

                  Было и дешевле , а сейчас подорожало хотя я не уточнил у тебя 0,8 $ - это собранные в панели и почему 250Вт если должно получаться 240Вттак, це вже зібрані, чому 250 Вт пишуть не знаю, ампераж заміряв, 8 А в сонячну погоду видає, а напругу точно не пам'ятаю, але показники в принципі відповідають написаним

                    анонім

                    1017.07.17, 19:22Відповідь на 9 від кусючий бджіл

                    Ну тогда это класс. Кстати как при облачности?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна