хочу сюди!
 

Natalia

43 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Нові бюджетні гнучкі сонячні панелі.

           Незважаючи на те, що країни, подібні до Австралії, щедро купаються у сонці, вартість традиційних кремнієвих сонячних елементів досі не надихнула людей до їх масового придбання.
           Професор Пол Дастур з університета у місті Ньюкаслі (Австралія) понад десять років працює над створенням легкої надрукованої сонячної панелі. Зараз триває фінальна стадія цієї праці - тестування.



           "Ми помістили перші 100 кв. м надрукованих сонячних панелей на дахах, і зараз перевіряємо їх працездатність в реальних погодних умовах," - сказав він.         
            Окрім того, що такі панелі легкі і їх можна скрутити в трубочку, вони ще й легко піддаються повторній переробці. Панелі друкуються на плівці завтовшки менше 0,1 мм з того ж пластику, що і пляшки для напоїв. Квадратний метр таких панелей коштує $7.42, що в 30 разів дешевше за аналог від Tesla. Панелі можуть працювати навіть при слабкому освітленні.
            Друковані гнучкі сонячні панелі цими днями демонструються в Мельбурні на першому громадському показі технології в професійній асоціації 3D-друку, відомій як Pacprint. Потім Пол Дастур працюватиме з рядом промислових партнерів, щоб зробити це реальністю.
            На жаль, ніде не повідомляється, яку електричну потужність можна знімати з 1 кв. м таких панелей (

7

Коментарі

Гість: Johnson Kurt

128.05.17, 16:11

На жаль, ніде не повідомляється, яку електричну потужність можна знімати з 1 кв. м таких панелей
Это ж самое главное )

    228.05.17, 16:15Відповідь на 1 від Гість: Johnson Kurt

    На жаль, ніде не повідомляється, яку електричну потужність можна знімати з 1 кв. м таких панелей
    Это ж самое главное )
    а ми постараємося дожити і самі побачимо

      328.05.17, 16:16

      не надо жлобится, что вам электричества не хвататет )

      кстати , за этой всей хернёй уход нужен ..
      по крайней мере раз в неделю пыль городскую смывать .. иначе рентабельность будет приближаться к нулю
      то є так, але не треба згущувати фарби

        428.05.17, 16:25

        не надо жлобится, что вам электричества не хвататет )

        кстати , за этой всей хернёй уход нужен ..
        по крайней мере раз в неделю пыль городскую смывать .. иначе рентабельность будет приближаться к нулю
        то є так, але не треба згущувати фарби
        да я не сгущаю краски
        это же реалии , которые могут показаться хернёй .. но это только на первый взгляд .. или , пока не начнёшь пользоваться , пройдёт пол года , год
        згущуєте... вироблення забрудненої панелі трохи менше, але не до нуля...
        ось реалії
        http://energobau.blogspot.com/2017/03/blog-post_28.html?m=1

          Гість: сонный

          528.05.17, 17:09

            628.05.17, 17:14

            такі панелі вже багато років використовуе наса в своїх космічних проєктах ,а це значить що такі панелі нічим не гірше за теперешній стандарт.

              729.05.17, 00:35Відповідь на 6 від Черный_Ангел+

              такі панелі вже багато років використовуе наса в своїх космічних проєктах ,а це значить що такі панелі нічим не гірше за теперешній стандарт.НАСА може і використовує гнучкі панелі, але чи саме такі, то питання. Чи там так легко дозволяють щось називати новим двічі? В усякому разі, хочеться сподіватися на успіх цієї технології, щоб і прості смертні могли це собі колись дозволити на свою з/п.

                829.05.17, 00:40

                это не реалии, это реклама

                насчёт падения , я уж не понмю цифры, но для солнечных панелей на крыше твоего домика (к примеру, обычного сельского дома ) это прилично
                Для когось, може і реклама.
                Якщо брати мене, то мої геліопанелі, якщо вони колись будуть, то будуть встановлені на стінах і на землі. На даху це дуже не доцільно

                  929.05.17, 00:41Відповідь на 5 від Гість: сонный

                    1029.05.17, 01:30

                    стены, земля , это всё хорошо, но знай что большое значение имеет угол установки их, относительно падающего света
                    соответственно и сторона установки . относительно сторон света .. то есть, - север , юг, запад , восток ..
                    тут столько тонкостей будет , что ты даже представить себе не можешь ..
                    оно то всё хорошо, но на практике появится столько моментов, что описывать их я сейчас просто офигею )
                    я вже не перший рік цікавлюся, і Ви не можете уявити, скільки мені відомо тих тонкостей і що на що і як впливає

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна