хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Деякі підсумки року 2016 -го у світовій геліоенергетиці

Згідно з новою доповіддю, Китай продовжує посідати ведуче місце в світі за кількістю встановлених геліоелектричних станцій і, як очікується, збільшить їх сумарну потужність на більш як 7 ГВт (7000 МВт) до закінчення року.
          В минулому році Китай встановив 15,13 ГВт геліоелектричних потужностей, довівши сумарну потужність до 43,48 ГВт, згідно з даними GlobalData. В цьому році сумарна потужність китайської геліоенергетики перевищить 50 ГВт. Сумарна потужність геліоенергетики цієї країни виросла у 15 разів з 2011 р., коли вона налічувала тільки 3,3 ГВт. В 4-му кварталі 2016 р. Китай додав сумарно 7,14 ГВт потужності геліоенергетики, з яких 6,17 припадає на сонячні електростанції, а 0,97 ГВт - на розсіяні геліоустановки, такі як геліопанелі на дахах будинків.
          Таке величезне зростання встановленої потужності геліоенергетики може бути зараховано Китаю як його зусилля у розвиток зеленої енергетики і покращення енергетичного балансу, в якому домінує вугільна енергетика. Китайський так званий 13-й п'ятирічний план ставить ціллю до 2020 р. виробляти від сонця 150-200 ГВт енергії і змістити фокус з масштабного розширення на якість і ефективність. Планом також передбачено довести частку "зеленої" енергії у загальному споживанні до 15 % у 2020 р. і до 20 % - у 2030 р.

            Глобальний ріст геліоенергетики.

           Згідно з доповіддю агентства GlobalData, цього року встановлені потужності геліоенергетики в усьому світі збільшаться на 70 ГВт і складуть 294,69 ГВт.
           Услід за Китаєм за приростом річної потужності сонячної енергетики йдуть Японія та США. США, як очікується, закінчить рік, маючи 40,61 ГВт геліопотужностей, зростання на 58,7 % порівняно з 2015 р. і більш як 9-кратне зростання з 2011 р. Японія ж матиме сумарно 42,41 ГВт геліопотужностей, 23%-ий ріст за останній рік і 7,6-кратне зростання за період з 2011 р.



            П'ятірка штатів, у яких відбувся найбільший річний приріст потужностей геліоенергетики, є Каліфорнія (3,9 ГВт), Північна Кароліна (1,1), Невада (0,9), Техас (0,7), Джорджія (0,7).
            Італія, як очікується, посяде п'яте місце в 2016 році за сукупною встановленою геліоелектричною потужністю  - 19,16 ГВт. В наступні роки кількість встановлених за рік геліоелектричних потужностей в країні, як очікується, буде нижчою порівняно з попередніми роками через скорочення субсидій.
            В Індії тарифи на сонячну потужність знизилася до рекордно низького рівня INR 4.34 ($ 0,064) за кВт х год. Висока ефективність панелі разом з нижчою вартістю кремнію веде до зниження вартості системи, а коефіцієнт потужності сонячної станції зростає, відповідно до Матура (Mathur).

Джерело

2

Коментарі

Гість: жабок

131.12.16, 00:19

сколько солнца в год поглощают смереки - не порядок!!

    Гість: Хуббыч

    231.12.16, 00:20

    Нам від цего не легше Україна від слова вкрасти . Ти живеш на тих мегаватах що я будував 30 років назад

      Гість: Хуббыч

      331.12.16, 00:21Відповідь на 1 від Гість: жабок

      сколько солнца в год поглощают смереки - не порядок!!Иди в тайгу и посчитай умник

        Гість: жабок

        431.12.16, 00:23Відповідь на 3 від Гість: Хуббыч

        сколько солнца в год поглощают смереки - не порядок!!Иди в тайгу и посчитай умниктак я и говорю о том, что уже всё меньше

          Гість: Хуббыч

          531.12.16, 00:34Відповідь на 4 від Гість: жабок

          сколько солнца в год поглощают смереки - не порядок!!Иди в тайгу и посчитай умниктак я и говорю о том, что уже всё меньше Вы уже посчитали все деревья в ТАЙГЕ Шо каждый год горит тайга без присмотра

            631.12.16, 00:56

            мандруй путину в жопу, говно

              Гість: жабок

              731.12.16, 00:59Відповідь на 5 від Гість: Хуббыч

              сколько солнца в год поглощают смереки - не порядок!!Иди в тайгу и посчитай умниктак я и говорю о том, что уже всё меньше Вы уже посчитали все деревья в ТАЙГЕ Шо каждый год горит тайга без присмотрасвоя граница там будет - посчитаем, а что тебе до тайги - ТЫ туда смотришь?

                831.12.16, 01:02

                мандруй путину в жопу, говно фашистское

                  Гість: Хуббыч

                  931.12.16, 01:06

                  сколько солнца в год поглощают смереки - не порядок!!Иди в тайгу и посчитай умниктак я и говорю о том, что уже всё меньше Вы уже посчитали все деревья в ТАЙГЕ Шо каждый год горит тайга без присмотра
                  а ты в Карпатах пересчитал?!
                  местным там ЦУ зачитал?!
                  сказал, что если что, то ты прийдёшь и порядок наведёшь?!
                  С Новим Годом! тя, щас сотку грамм йобну и пойду грется к теплой жене . мне как соловью пофиг , сколько дерева в карпатах . Тайга ж горит каждый день ,день,день

                    Гість: ferrw

                    1031.12.16, 01:06

                    хозя бредовоз ..

                    и эта собака пост пишет
                    нахуй вы в политику лезете )))
                    ну я ж говорю ,хозя двуличное чмо ..
                    Муцубиси - ты дурак - да и только ))

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна