Про співтовариство

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.

Топ учасників

Вид:
короткий
повний

Ми любимо тебе, Україно!

Особливий статус Донбасу = капітуляція москвинським окупантам

  • 16.07.15, 10:20
Олег ТягнибокГолова ВО "Свобода"
Нова Конституція: жодного особливого статусу окупованому Донбасу!16 липня 2015, 08:56

Депутатська група ВО "Свобода" у Верховній Раді України XVIII скликання виступає категорично проти закріплення в проєкті закону про внесення змін до Конституції України норми про те, що "особливості здійснення місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей визначаються окремим законом".

Усі акти влади про надання в будь-якій формі автономного статусу окупованим територіям Донбасу по суті є антиконституційними та ведуть до знищення державного суверенітету і територіяльної цілісности України, чого і домагається держава-агресор.

Фракція ВО "Свобода" була єдиною з депутатських фракцій в парламенті 7-го скликання, яка одностайно проголосувала проти ухвалення закону "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей", що фактично надавав окупованим територіям автономні повноваження, одночасно покладаючи на Державний б'юджет України усі видатки на їх забезпечення.

Депутати-свободівці нагадують Президенту та Верховній Раді, що згідно зі статтею 2 Конституції, зміни до якої може бути ухвалено тільки всеукраїнським референдумом, Україна є унітарною державою. Відповідно до цієї статті, на всій території України має діяти єдиний порядок місцевого самоврядування, який не передбачає жодних "особливих порядків" для окремих територій.

Єдина реальна особливість так званих окремих районів Донецької і Луганської областей полягає в тому, що ці території, як і Крим, є окупованими російським агресором. Тому повноцінне запровадження там місцевого самоврядування можливе лише після повного відновлення державного суверенітету та конституційного ладу України на цих територіях, вигнання російських окупантів та позбавлення виборчих прав їхніх місцевих пособників.

Ухвалюючи зміни до Конституції, нинішня влада має керуватися національними інтересами, а не положеннями Мінських угод, які були нав'язані Україні воєнним шантажем Москви. Жодного дня після ухвалення Мінських угод про перемир'я від 5 вересня 2014 року російські окупанти не дотримувалися їх.

Одностороннє виконання Україною Мінських угод у той час, коли російські підрозділи відновили масштабні атаки на українські позиції, рівнозначно капітуляції перед російським агресором.

Депутатська група ВО "Свобода" застерігає парламентську коаліцію від капітулянтських дій при ухваленні змін до Конституції. Надання автономії окупованому Донбасу не зупинить, а тільки заохотить Путіна. Мир Україні може принести тільки спроможність протистояти окупанту і перемагати його.

Підтримую пана Єгора Соболєва

  • 16.07.15, 07:44
Президент саботує боротьбу з корупцією в Генпрокуратурі - Соболєв
Володя Костик 16 липня 2015, 03:22
 716
Президент саботує боротьбу з корупцією в Генпрокуратурі - Соболєв


Таку думку під час свого інтерв'ю на одному з українських телеканалів висловив народний депутат від фракії "Самопоміч" Єгор Соболєв, новину передає "Преса України".
У Генеральній прокуратурі почалася реальна боротьба з корупцією завдяки кільком ентузіастам, а президент, у свою чергу зайняв вкрай безвідповідальну позицію з даного питання.

"Кілька ентузіастів, які потрапили в систему Генпрокуратури — це Давид Сакваралидзе і Віталій Касько, вирішили розірвати кругову поруку і викрили корупцію в самому керівництві прокуратури", - заявив Соболєв.

"Президент зайняв дуже безвідповідальну позицію по відношенню до прокуратури. Він сказав, що треба миритися корупціонерам і тим, хто з ними бореться", - зазначив він.

Крім того, політик заявив, що в Комітеті з протидії корупції будуть домагатися відставки генерального прокурора Віктора Шокіна.

"Люди, які причетні до корупції в ГПУ, будуть намагатися спустити і затоптати справи проти них, а громадські активісти домагатися їх покарання. Сьогоднішнє засідання Комітету із запобігання корупції мало на меті показати, що стежимо за цією справою, і ми не дамо в образу молодих заступників з ГПУ. Інша мета — підштовхнути депутатів, які сумніваються, підтримати відставку Шокіна", - сказав Соболєв.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Верховна Рада буде голосувати за відставку Віктора Шокіна.

Читайте також:

москалі забрехалися

  • 16.07.15, 07:03
У Росії висунули чергову версію аварії малазійського Боїнга
Володя Костик 15 липня 2015, 23:54
 1363
У Росії висунули чергову версію аварії малазійського Боїнга


Про це заявив представник Слідчого комітету Росії Володимир Маркін, новину передає "Преса України".
Російський Слідчий комітет висунув чергову версію катастрофи малайзійського Боїнга в Донецькій області. Тепер у СК РФ стверджують, що літак був збитий ракетою системи "повітря-повітря", при чому зроблена вона була не в Росії.

"Що стосується пріоритетної версії, то у нас є дані, в тому числі, засновані на результати експертиз, що літак був збитий ракетою типу "повітря-повітря". Більш того, експерти припускають, що встановлений тип ракети і що ця ракета не російського виробництва", - заявив він.

Крім того Марков зазначив, що дані показання дав все той же "таємний свідок" Євген Агапов, який за його словами раніше служив механіком авіаційного озброєння першої ескадрильї бригади тактичної авіації ВПС України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Росію усунули від розслідування катастрофи малайзійського Боїнга.

Читайте також:

Шо творицця... Куди тікать?

Це пишуть рашкоЗМІ про Київ: 

«Город каштанов и церквей превращается в хуторок, где цибулю высаживают грядками. Но это не самое страшное. Как и предсказывали эксперты, в Киеве произошел огромный скачок преступности. Криминальные ряды пополняются «патриотами» и «лыцарями» c Западной Украины и карателями. При этом город буквально наводнен оружием.

ПС мав рацію щодо колаборантів у Мукачево

  • 15.07.15, 21:55
В Ужгороді пройшов Антимайдан, спонсорований Ланьом та Медведчуком (ФОТО) (ВІДЕО)
Іра Бондар 15 липня 2015, 20:59
 903
В Ужгороді пройшов Антимайдан, спонсорований Ланьом та Медведчуком (ФОТО) (ВІДЕО)


Новину передає «Преса України», посилаючись на прес-службу «Правого сектору».
Сьогодні, 15 липня, в Ужгороді пройшов мітинг біля будівлі УМВС та ОДА Закарпаття. Мітингувальники заявляли про боротьбу з «Правим сектором» та Балогою.

Повідомляється, що мітинг був приурочений трагедії, яка сталася в суботу, 11 липня, в Мукачевому на Закарпатті. Приймало участь в даному дійстві близько двохсот чоловік.

Мітингувальники стояли біля будівлі УМВС Закарпаття, яка вчора, 14 липня, була перекрита працівниками силових структур, після чого продовжили мітинг біля Закарпатської ОДА.

«Сьогодні в Ужгороді безпрецедентна подія, внаслідок трагедії що сталася на вихідних у Мукачеві активізувалися бувші тітушки з антімайдана, та особи наближені до структур Медведчука-Чубірка та екс-регіоналів Бушка та Ледиди. Всі вони виступають спонсорами закарпатського сепаратизму, та належать до кримінальних кіл краю»,- йдеться в повідомленні.

Мітингувальники заявляли про свою боротьбу проти Балоги та бійців «Правого сектору», в свою чергу про іншу сторону конфлікту ніхто не згадував.

«Жоден з них не заявляв про боротьбу з бандитами Ланя та іншими бандитськими угрупуваннями Медведчука, що становлять загрозу для державності України»,- прокоментували в «ПС».

Окрім того, у прес-службі назвали імена людей, які ймовірно фінансували мітинг.

«Відтак стає цілком зрозуміло, хто стоїть за даною акцією та чиї інтереси переслідують дані псеудопатріоти. Зрозуміло зв'язки Ледиди, Бушка та власне зодчого Медведчука на Закарпатті – Івана Чубірко, дозволяють проводити і більш масові заходи і не тільки мирні.»,- заявили у «ПС».

Нагадаємо, сьогодні, 15 липня, пройшло два судових засідання над бійцями «Правого сектору», які були причетними до стрілянини на Закарпатті.

Читайте також:

Терпець уривається не тільки в українців

  • 15.07.15, 21:17
У Вашингтоні Яценюку дали останній шанс – політолог
Олена Ярмолюк 15 липня 2015, 17:31
 2855
У Вашингтоні Яценюку дали останній шанс – політолог


Читайте також:
Союзники України з США під час чергових переговорів дали зрозуміти прем'єр-міністру Арсенію Яценюку, що від керівництва України чекають справжніх реформ і боротьби з корупцією і час очікування і порожніх розмов вже вийшов. Після приватної бесіди, в якій брав участь Віце-президент США Джозеф Байден, посол США в Україні Джеффрі Пайєт, міністр фінансів України Наталія Яресько, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк і, всупереч протоколу, президент США Барак Обама – некурящий Яценюк закурив.


Про це пише у соцмережі політичний оглядач Олег Пономар, новину передає «Преса України».

«З Вашингтона з любов'ю. На вчорашньому Бізнес-Форумі Байден виголосив емоційну і жорстку промову, при цьому дивлячись на Арсенія. Основний меседж - часу у вас, Арсеній, зовсім не залишилося. Замість розмов про реформи і боротьби з корупцією потрібна справжня боротьба з корупцією. Реальні люди повинні сидіти в реальних камерах («Ukraine has a strategy and new laws to fight corruption. Now you have to put people in jail»)

Потім Джозеф люб'язно попросив піднятися нашу Залізну Леді Наталку (міністр фінансів України Наталія Яресько – ред.) і сказав, дивлячись на Арсенія: Ось людина, яка робить прекрасну роботу. Респект. Потім теж саме з Пайетом: Джеффрі - один з кращих американських дипломатів у світі на сьогодні, сказав Байден», - пише політолог.

За словами Пономаря, після цього відбулася приватна бесіда, на якій обговорювалися настільки значущі речі для України і для окремих осіб з її керівництва, що після завершення розмови некурящий Арсеній Яценюк раптом закурив. 

«Після виступу Байден пішов з Арсенієм, Наталкою і Джеффрі на приватну зустріч, під час якої до них незаплановано по протоколу приєднався Обама. Після закінчення мітингу некурящий Арсеній закурив. У жовтні в Україну приїде Міністр торгівлі США Пенні Пріцкер. І тоді буде остаточно вирішено - чи шкодить куріння вашому здоров'ю», - резюмує політолог.

Раніше ми повідомляли: Голову українського Кабміну Арсенія Яценюка застукали з сигаретою в руках. Прем'єр-міністр України сидів на клумбі разом зі своїми підопічними і курив.

Мукачівський абсцес відкрили ціною життя двох патріотів

  • 15.07.15, 20:02
У Закарпатській області змінили голову СБ та МВС. Порошенко анонсує ще чисткиСереда, 15 липня 2015, 18:47

Президент Петро Порошенко повідомив, що за його дорученням буде проведена "перезавантаження" усього складу Державної прикордонної служби у Закарпатській області.

Про це він сказав під час представлення нового керівництва Закарпатської області в середу в Ужгороді.

"За моїм дорученням проведені відповідні зміни, і серед прикордонників повністю буде проведене перезавантаження", - заявив Порошенко.

За його словами, керівництво Держприкордонслужби вже почало реалізацію цього завдання, результатом якого стала заміна керівників Чопського та Мукачівського прикордонних загонів.

Крім того, Порошенко заявив, що підпише указ про призначення начальника Управління Служби безпеки України в Закарпатській області Олега Воєводіна, який приступить до роботи з 16 липня.

"Із завтрашнього дня моїм указом Олег Воєводін очолюватиме СБУ Закарпатської області", - сказав він.

Відповідну кандидатуру запропонував керівник СБУ Василь Грицак.

Також президент вважає, що в Закарпатській області потрібно провести масштабні кадрові перестановки з огляду на те, що представники влади і злочинного світу тривалий час співпрацювали між собою.

"Бандити, контрабандисти і правоохоронні органи зрослися в Закарпатті ще з початку 1990-х років, і за роки незалежності розірвати їх ні в кого не вийшло", - заявив глава держави.

При цьому він зазначив, що "всі це знають", але ігнорують.

"Так тривати далі не буде... Стартувати потрібно негайно, і стартувати треба з дуже серйозної кадрової чистки", - підкреслив Порошенко, додавши, що ситуація не зміниться на краще "без цього, також, як і без законодавчого закріплення надзвичайних прав силовиків".

Водночас міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що управління МВС у Закарпатській області очолить екс-глава Управління МВС у Донецькій області Сергій Князєв.

"Мною ухвлене рішення про призначення керівника УМВС у Закарпатській області. Це полковник Князєв Сергій Миколайович", - заявив він.

Інтерфакс-Україна

шокіна пішли, маємо вірити що й інших корупціонерів із ГПУ також

  • 15.07.15, 18:48
Профільний комітет рекомендував Раді відправити Шокіна у відставкуСереда, 15 липня 2015, 16:53

Парламентський комітет з питань боротьби з корупцією прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді висловити недовіру Генеральному прокурору Віктору Шокіну.

Про це повідомив народний депутат Мустафа Найєм на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, рішення було прийнято дев'ятьма голосами "За".

При цьому четверо членів комітету: Віктор Чумак, Іван Мельничук, Степан Барна та Юрій Дерев'янко - утрималися.

Як відомо, заступник начальника Головного слідчого управління СБУ Володимир Шапакін і заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць були затримані 5 липня в результаті спецоперації ГПУ і СБУ. В результаті обшуку у них вдома і на роботі були вилучені гроші на загальну суму близько 500 тисяч доларів, а також коштовності і зброя.

У вівторок стало відомо, що Шокін і його заступник Володимир Гузир здійснюють тиск на слідство та суди для зняття обвинувачень з затриманих чиновників і для переслідування слідчих та прокурорів, які проводили спецоперацію.

У коментарі "УП" Шокін, і його інший заступник Юрій Столярчук запевнили, що не тиснуть на слідчих і жодних кримінальних справ щодо них немає.

Однак ще один заступник Шокіна – Віталій Касько, який також брав участь у спецоперації проти корумпованих прокурорів, підтвердив факт тиску на слідчих і їхнє кримінальне переслідування з боку керівництва ГПУ.

Ввечері вівторка прес-служба президента поширила прес-реліз про його зустріч з Шокіним і Сакварелідзе, у якому всі сторони запевнили, що конфлікту немає.

Про деталі конфлікту читайте у статті "Української правди".

Українська правда

Брехун, брехливіший і найбрехливіший

  • 15.07.15, 16:57
Бійці батальйону «СІЧ» розповіли хто має відповісти за мукачівський конфлікт
Даша Павлова 15 липня 2015, 16:52
 170
Бійці батальйону «СІЧ» розповіли хто має відповісти за мукачівський конфлікт


Бійці батальйону особливого призначення МВС України «СІЧ» дали оцінку мукачівським подіям і спростували інформацію про те, що підтримали заяву начальника Департаменту організації діяльності підрозділів міліції особливого призначення МВС Юрія Покіньбороди проти відставки Авакова і не уповноважували нікого робити подібні заяви. Про це 15 липня вони повідомили на офіційній сторінці організації.


Новину передає «Преса України».

«Ми, бійці батальйону «СІЧ», що наразі перебуваємо на передових позиціях російсько-української війни в м. Авдіївка, заявляємо, що нікого не уповноважували робити подібні заяви від нашого імені. Натомість ми переконані, що відповідальність за ситуацію, яка склалася, мають нести перш за все керівники правоохоронних органів, що зрослися з криміналітетом та покривають контрабандистів»- сказано в заяві.

У той же час, як вважають вони, ніхто не в праві використовувати зброю, якої так не вистачає на фронті, в мирних містах.

«Ми вимагаємо притягнення до відповідальності як безпосередніх учасників конфлікту, незалежно від статусу та політичної приналежності, так і керівництво правоохоронних органів, яке своєю бездіяльністю та сприянням мафіозним структурам спричинили ці трагічні події», - заявили вони.

Як повідомлялося раніше, добровольчі батальйони спецпризначення МВС заявили про відданість Міністру внутрішніх справ і виступили проти відставки Арсена Авакова. Про це на брифінгу сказав начальник Департаменту організації діяльності підрозділів міліції особливого призначення МВС Юрій Покіньборода
.

Надіюся це не останній

  • 15.07.15, 11:54
В Ужгороді згорів джип прокурора (ФОТО) (ВІДЕО)
Лина Демчук 15 липня 2015, 10:59
 1828
В Ужгороді згорів джип прокурора (ФОТО) (ВІДЕО)


Про цей випадок на своїй сторінці у соціальній мережі повідомив член Громадської ради при Ужгородській міськраді Микола Пастухов. Новину читачам  передає «Преса України»
В Ужгороді вночі згоріло дві машини, серед яких і джип прокурора обласної прокуратури. 

«Свободи, 29. У дворі підпалили автомобіль «Mitsubishi Pajero» – належить прокурору обласної прокуратури Голубу», – йдеться у повідомленні.

Очевидці розповідають, що вогонь перекинувся на інше авто «Chevrolet Lacetti», яке  було припарковане поруч. Крім того, вони стверджують, що чули вибухи.

Зазначимо, що напередодні під час перестрілці в Мукачевому було пошкоджено 7 автомобілів.

Нагадаємо також, раніше повідомлялося, що у Сумах вщент згоріло маршрутне таксі.