Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

А ну-ка пакажі свой чємаданчік... (с)

Пам'ятаєте таку пісеньку з дитинства?


Цитата для лінивих: 

Сейчас ежедневно в Украине гибнет 5 российских военных. В Сирии не намного меньше. В итоге Афганистан-2 и постепенный развал экономики. 2017 год переломный в этом отношении в России. Только вот Керри больше не привезет в Москву красный чемодан – это была последняя поездка. К сожалению бессмысленная. Теперь о России забудут до осени.

Що думаєте про це?



11

Коментарі

анонім

125.03.16, 22:14

Та вже хто його зна, що думати.

    Гість: Урі

    225.03.16, 22:21

    Думаю, що в Україні деградував не тільки рівень життя, а й рівень журналістики, і люди повинні стати більш вимогливими й припинити серйозно обговорювати виковиряне з носа, в тих хто називає себе журналістом.

      325.03.16, 22:22

      думаю што нема у дурня іншого шляху як тільки босяком та через болто

        425.03.16, 22:23

        А що в тому чумодані - коньяк 20-річної витримки ?

          Гість: FreeNick

          525.03.16, 22:27

          Цей ботоксний клоун ніяк не може позбутись звички носити за хазяїном валізку. Собчака нема, так вирішив поконячити на Керрі. І ми ше дивуємось, що Хведорович "запал" на сестру стряпухи. Світова медицина і найкращі псіхопатологи тут безсилі

            Гість: O-leg-O_____

            625.03.16, 23:44

            пуцьке деваться некуда. конец 2017- начало 2018 является началом пиздеца росиси, а значит и пуцьки. Просто масоны ждут, чтобы росися прожрала свой ресурс, и тогда розвал СССР дубль два, только в более жестокой форме. Полный крах и окончательная педерализация регионов на княжества. Республик СССР же нет. Потому, выражение, что зло разобьет само себя об преграду вовремя умно выстроенную , как нельзя кстати по отношению изоляции росиси и пуцьки -умственного недомерка. Будь он умнее, он бы не уничтожал росисю с таким остервенением. А так это полный пиздец и ему и россии как стране. Масоны такой хуйни не прощают. Они уничтожат раз и навсегда угрозу чтобы не беспокоила. Еще никогда тупость упрямства садиста не побеждала общепринятый закон ДЕНЕГ.

              726.03.16, 05:11

              Про чемоданчик сподобалось

                Гість: InnaFL

                826.03.16, 06:02

                Від своєї природи ніде не дінешся

                  926.03.16, 11:35Відповідь на 1 від анонім

                  Та вже хто його зна, що думати.нема надії?

                    1026.03.16, 11:37Відповідь на 2 від Гість: Урі

                    Думаю, що в Україні деградував не тільки рівень життя, а й рівень журналістики, і люди повинні стати більш вимогливими й припинити серйозно обговорювати виковиряне з носа, в тих хто називає себе журналістом.Мені подобається оце "люди повинні"
                    Кому? Тобі?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна