хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Фотопрогулки. Философия заката



И потом, давай говорить честно: сколько времени можно смотреть на закат? И кому нужно, чтобы закат продолжался целую ? И кому нужно вечное тепло? Кому нужен вечный аромат? Ведь ко всему этому привыкаешь и уже просто перестаешь замечать. Закатом хорошо любоваться минуту, ну две. А потом хочется чего-нибудь другого. Уж так устроен человек, Лео. Как ты мог про это забыть?
— А разве я забыл?
— Мы потому и любим 
закат, что он бывает только один раз в день.


Рэй Бредбери

------------------------------------------------------------------------------------------------

І потім, давай говорити чесно: скільки часу можна дивитися на захід сонця? І кому потрібно, щоб захід сонця тривав цілу? І кому потрібне вічне тепло? Кому потрібний вічний аромат? Адже до цього звикаєш і вже просто перестаєш помічати. Захід сонця добре милуватися хвилину, ну дві. А потім хочеться чогось іншого. Так вже влаштована людина, Лео. Як ти міг про це забути? — Хіба я забув? — Ми тому й любимо захід сонця, що він буває лише один раз на день. Рей Бредбері
10

Коментарі

110.12.22, 21:01

    211.12.22, 02:24

    Чудово!
    Дякую!

      Гість: _Сонечко_

      311.12.22, 09:12

      фото не бачу

        411.12.22, 12:13

        Прекрасно ! Люблю спостерігати схід і захід Сонця! Кожного дня - нові деталі.....

          511.12.22, 13:18Відповідь на 1 від Spectatrix

          [/citспасибо

            611.12.22, 13:18Відповідь на 2 від Ivan_Tom

            Чудово!
            Дякую!
            спасибо

              711.12.22, 13:18Відповідь на 3 від Гість: _Сонечко_

              фото не бачустранно

                811.12.22, 13:18Відповідь на 4 від Lzarichna

                Прекрасно ! Люблю спостерігати схід і захід Сонця! Кожного дня - нові деталі.....єто точно..они всегда разніе

                  911.12.22, 13:22Відповідь на 6 від alexn74

                    1011.12.22, 13:27Відповідь на 9 від Ivan_Tom

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна