Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Очень необычная ванна со скамейкой

А что, интересное решение...

4

Коментарі

123.06.15, 14:39

Інтерьєр важкувато підібрати мабуть, а рішення непоганне.

    223.06.15, 17:03

    Очень интересное цветовое решение, но форма вызывает сомнение. Если поскользнуться, мало не покажется.

      323.06.15, 18:06

      небезпечна. слизька. гранчаста груда каміння. об котре достаточноє колічество раз я б профіль розтовк та щелепу передвинув би вправо на 6 міліметрів під кут 31 градус.

        423.06.15, 19:54Відповідь на 1 від Акварель

        А можно и без интерьера (ну если площадь ванной комнаты большая), просто мы привыкли ко всему традиционному: белой/салатовой, чугунной/эмалированной, а здесь отступление от канонов, некогда навязанных нам промышленностью.

          523.06.15, 19:58Відповідь на 2 від йо-хо-хо

          Очень интересное цветовое решение, но форма вызывает сомнение. Если поскользнуться, мало не покажется.Да нет, дно ванн как правило делается чуть шероховатым, а потому подскользнуться, конечно можно, но это в редком случае. Я как-то подскользнулась уже на полу ванной комнаты, это было нечто... моя голова оказалась буквально в 2-х см от порожка.... я бы уже тут не разговаривала с вами...

            623.06.15, 20:00Відповідь на 3 від M1SHANYA

            небезпечна. слизька. гранчаста груда каміння. об котре достаточноє колічество раз я б профіль розтовк та щелепу передвинув би вправо на 6 міліметрів під кут 31 градус.Ну не знаю, такие ванны делаются с соблюдением различных там правил безопасного пользования

              724.06.15, 01:56Відповідь на 2 від йо-хо-хо

              Очень интересное цветовое решение, но форма вызывает сомнение. Если поскользнуться, мало не покажется. Це, здається, сидяча ванна, там посковзнутися досить важко, форма дна спеціально створена для людини що сидить і майже немає внутрішніх отих заокруглених кутів.

                824.06.15, 02:09Відповідь на 4 від СестраАнубиса

                Навіть мінімалізм вимагає кольору і пропорцій, які й створюють сприйняття кімнати. А до такого складного поєднання чорного з пастельними кольорами дуже важко вдало підібрати саме у відповідності до них все інше - монохром не підійде, хіба суто чорний, а якщо відштовхуватися від пастельних "камінців" - треба обов’язково досить багато чорного і геометричного. Складне для дизайну невеликої зазвичай кімнати рішення))). Такий гарнітур підійде або власнику великої ванної кімнати, або власнику малесенької, але ну дуже аскетичної.

                  924.06.15, 16:38Відповідь на 8 від Акварель

                  Согласна с вами. Вероятно эту ванну сотворили для того, чтобы именно она стала и интерьером и функциональным элементом. Типа искупался, побывал в нирване и хватит.