хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Вот

Девки в армейских ботинках автоматом становятся низкосракими. И ягодицы такие плям-плям при ходьбе.

4

Коментарі

127.02.19, 13:12

Батинки називають бєрци.
А дівчата зачьотні.

    227.02.19, 13:18Відповідь на 1 від Сyрi

    Батинки називають бєрци.
    А дівчата зачьотні.
    Берцы – это наружные детали верха обуви, закрывающие тыльную поверхность стопы Учи матчасть

      327.02.19, 13:22Відповідь на 2 від Zmeelove

      Піди в окопи, там будеш по іншому все називати.

        427.02.19, 13:30Відповідь на 3 від Сyрi

        Піди в окопи, там будеш по іншому все називати.Наша армия покупает бе-е-е-рцы на налоги, которые я плачу

          527.02.19, 13:32Відповідь на 4 від Zmeelove

          Піди в окопи, там будеш по іншому все називати.Наша армия покупает бе-е-е-рцы на налоги, которые я плачунормальні у хлопців берці зараз, не бекай

            627.02.19, 13:33Відповідь на 4 від Zmeelove

            Піди в окопи, там будеш по іншому все називати.Наша армия покупает бе-е-е-рцы на налоги, которые я плачу якщо дійсно сплачуєш податки.
            Знаєш що на носках в нашій армії написано ЗСУ?

              727.02.19, 13:35Відповідь на 5 від Ми Ла

              Піди в окопи, там будеш по іншому все називати.Наша армия покупает бе-е-е-рцы на налоги, которые я плачунормальні у хлопців берці зараз, не бекайБерцы – это сленг Металлюги их гадами называют, например

                827.02.19, 13:36Відповідь на 6 від Сyрi

                Піди в окопи, там будеш по іншому все називати.Наша армия покупает бе-е-е-рцы на налоги, которые я плачу якщо дійсно сплачуєш податки.
                Знаєш що на носках в нашій армії написано ЗСУ?
                Нет, не знаю А зачем?

                  927.02.19, 13:38Відповідь на 8 від Zmeelove

                  Піди в окопи, там будеш по іншому все називати.Наша армия покупает бе-е-е-рцы на налоги, которые я плачу якщо дійсно сплачуєш податки.
                  Знаєш що на носках в нашій армії написано ЗСУ?
                  Нет, не знаю А зачем?
                  Бо то не для спекулянтів.
                  Бо то є майно Збройних Сил України.
                  І оті бєрци зачасту не дають згоріти решткам, тоді можна знати що бл не сєпара хорониш.

                    1027.02.19, 13:39Відповідь на 7 від Zmeelove

                    Піди в окопи, там будеш по іншому все називати.Наша армия покупает бе-е-е-рцы на налоги, которые я плачунормальні у хлопців берці зараз, не бекайБерцы – это сленг Металлюги их гадами называют, напримерну й що, що називають? від того, що колись хтось назвав в'язані шапочки "підарками", їх носити менше не стали.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна