хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Кива фашист, а Медведчук нацист.

4

Коментарі

110.11.21, 13:56

І обидва п.......сти.

    210.11.21, 16:08Відповідь на 1 від БезЛица

    І обидва п.......сти.Довбні вони

      310.11.21, 18:28

      Медведчук нацист??? За что это вы нас, нацистов, так жестоко обидели?!

        410.11.21, 18:59Відповідь на 3 від Фрау Бернарда

        Медведчук нацист??? За что это вы нас, нацистов, так жестоко обидели?!Це просто лайливе слово, а не поняття. Тут на сайті є такий собі хайдер, який років 5 тому лише за українську мову обізвав мене нацистом і селюком

          510.11.21, 19:33Відповідь на 4 від Стрийко Зеник

          Це просто лайливе слово, а не поняття. Тут на сайті є такий собі хайдер, який років 5 тому лише за українську мову обізвав мене нацистом і селюком
          Ну так, на початку словом "наці" дійсно намагались принизити націонал-соціалістів, але зараз вже звиклися. Я особисто звикла. Мене той Хайдер і словами погірше називав, за що і сидить в ігнорі.)
          Насправді для Медведчука слово "нацист" і дійсно є образою, але для нациста слово "Медведчук" образливіше звучить.

            610.11.21, 19:50Відповідь на 5 від Фрау Бернарда

            Це просто лайливе слово, а не поняття. Тут на сайті є такий собі хайдер, який років 5 тому лише за українську мову обізвав мене нацистом і селюкомНу так, на початку словом "наці" дійсно намагались принизити націонал-соціалістів, але зараз вже звиклися. Я особисто звикла. Мене той Хайдер і словами погірше називав, за що і сидить в ігнорі.)
            Насправді для Медведчука слово "нацист" і дійсно є образою, але для нациста слово "Медведчук" образливіше звучить.
            Прізвище Медведчук для мене синонім галицького слова "хрунь"

            А хайдер дивовижно сам просить ігнор, я його підколюю, що йому за них платять. Я його можу на день-два заігнорити, потім в пускаю. Він не любить, як його лають через місто проходить маму, як і всі чурки

              710.11.21, 19:55Відповідь на 6 від Стрийко Зеник

              Прізвище Медведчук для мене синонім галицького слова "хрунь"

              А хайдер дивовижно сам просить ігнор, я його підколюю, що йому за них платять. Я його можу на день-два заігнорити, потім в пускаю. Він не любить, як його лають через місто проходить маму, як і всі чурки


              У мене він також на ігнор сам напросився. Потім я його помилувала, думала, що буде чемним, але він повернувся лише для того, щоб знову напроситись на подальший ігнор) Такі вже вони, чурки, невиправні))

                810.11.21, 20:29Відповідь на 7 від Фрау Бернарда

                Прізвище Медведчук для мене синонім галицького слова "хрунь"

                А хайдер дивовижно сам просить ігнор, я його підколюю, що йому за них платять. Я його можу на день-два заігнорити, потім в пускаю. Він не любить, як його лають через місто проходить маму, як і всі чурки

                У мене він також на ігнор сам напросився. Потім я його помилувала, думала, що буде чемним, але він повернувся лише для того, щоб знову напроситись на подальший ігнор) Такі вже вони, чурки, невиправні))
                Дуже вже він зверхній, а особливо над україномовними, то він себе вважає вищим по розвитку на декілька щаблів. Я його в себе банально видаляю, це його нервує

                  910.11.21, 20:31

                  Насправді не існує медведчука . Немає такоі особи.
                  Є орган кремлівського карлика з трьох букв ( «кум»).

                    1010.11.21, 20:34Відповідь на 9 від Дід Вовтузяка

                    Насправді не існує медведчука . Немає такоі особи.
                    Є орган кремлівського карлика з трьох букв ( «кум»).
                    П'ята колона. Але походження українське

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна