хочу сюди!
 

Людмила

49 років, риби, познайомиться з хлопцем у віці 46-60 років

Злочини НКВД. Урочище Саліна."Гірка" сіль

11

Коментарі

123.03.20, 13:55

Привет, наци!

    223.03.20, 14:04Відповідь на 1 від Хайдер

    У цьому місті-Добромилі-я народився і прожив до 14 років.Там,де колись була соляна шата,за совітів був санаторій,де працювали мої батьки.І те,що цьому відео розказують,лише частина того,що зробив твій дідусь-нквдист з коллегами.
    В місті є костел,як словацькі частини вступили в місто,в костелі вони побачили гору трупів,а ксьнз був розіпнутиний на стіні...

      323.03.20, 16:11

        423.03.20, 16:12Відповідь на 2 від Стрийко Зеник

        Це якийсь фірмовий стиль поведінки нквд з попами. В тюрмі на Лонцького теж бачили, але не просто розп'ятих, а й... про ці хворобливі збочення навіть писати незручно

          523.03.20, 16:13Відповідь на 2 від Стрийко Зеник

          Не відповідайте на провокації. То такі істоти, які правди бояться - вони до неї не звикли. Я народилася в Криму, але виросла у Франківську, бо туди, до Станіслава, мого батька, інженера за фахом, направили на роботу. Мої мама й тато, нормальні москалі, швидко завели місцевих друзів. І я, ще дитина, слухали їхні оповідки і плакала. Я вдячна батькам, що дозволяли мені чути правду. Це, звичайно, боляче, але інакше не можна.

            623.03.20, 16:29Відповідь на 3 від Саблін

              723.03.20, 16:31Відповідь на 4 від Lulu

              Це якийсь фірмовий стиль поведінки нквд з попами. В тюрмі на Лонцького теж бачили, але не просто розп'ятих, а й... про ці хворобливі збочення навіть писати незручнопро це писали. А ще в маскалів є манія-гвалтувати черниць,неважливо як вони виглядають і якого віку

                823.03.20, 16:33Відповідь на 5 від GalinaKiev

                Не відповідайте на провокації. То такі істоти, які правди бояться - вони до неї не звикли. Я народилася в Криму, але виросла у Франківську, бо туди, до Станіслава, мого батька, інженера за фахом, направили на роботу. Мої мама й тато, нормальні москалі, швидко завели місцевих друзів. І я, ще дитина, слухали їхні оповідки і плакала. Я вдячна батькам, що дозволяли мені чути правду. Це, звичайно, боляче, але інакше не можна.цей Хайдер-онук нквдиста мене називає селюком і нацистом лише за українську мовузараз він це заперечує

                  Гість: Глаша__Я

                  923.03.20, 16:49


                  Мы и сейчас многого не знаем...возможно правду узнают наши пра-правнуки...просто нас уже не будет...
                  да и они ,неизвестно,как все будут воспринимать...
                  нужна ли им тогда будет эта правда...

                    1023.03.20, 16:55Відповідь на 8 від Стрийко Зеник

                    Для таких - ігнор. НЕ звертайте уваги. Наче його не існує. Є люди і події, що заслуговують на Вашу увагу значно більшою мірою, аніж якийсь непотріб. Все буде Україна!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна