хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Присяга вояка Української Повстанчої Армії

Присяга вояка Української Повстанчої Армії. 
Затверджена УГВР і введена наказом ГВШ ч. 7. з 1.VІІ.1944.

Я, воїн Української Повстанчої Армії, взявши в руки зброю, урочисто клянусь своєю честю і совістю перед Великим Народом Унраїнським, перед Святою Землею Українською, перед пролитою кров'ю усіх Найкращих Синів України та перед Найвищим Політичним Проводом Народу Українського:

Боротись за повне визволення всіх українських земель і українського народу від загарбників та здобути Українську Самостійну Соборну Державу. В цій боротьбі не пожалію ні крови, ні життя і буду битись до останнього віддиху і остаточної перемоги над усіма ворогами України.

Буду мужнім, відважним і хоробрим у бою та нещадним до ворогів землі української.

Буду чесним, дисциплінованим і революційно-пильним воїном.

Буду виконувати всі накази зверхників.

Суворо зберігатиму військову і державну таємницю.

Буду гідним побратимом у бою та в бойовому життю всім своїм товаришам по зброї.

Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає суворий закон української Національної Революції і спаде на мене зневага Українського Народу.



9

Коментарі

18.01.15, 17:52

Авторко, баньте троляк

    28.01.15, 17:54

    Присяги так и написанны, чтоб пафосно звучать.

    Я имярек отдаю себя во власть наместника сатаны на земле, дабы исполнять волю его, уничтожить в кратчайшее время понятия морали и человечности, забыть о принципах человечности и братского отношения к братьям и сёстрам. Если я не исполню приказы моего вождя пусть постигнет меня гнев тёмных сил.

    Есть у какой ни будь организации такой или близкий по смыслу текст присяги?

      38.01.15, 18:37

      И ничего о Боге Господе нашем
      В Писании сказано: - Полюби ближнего..., - Не суди..., - Не убий...,

      Всем нам придется ответить перед Господом - за свои ...дела

        Гість: matchete

        48.01.15, 18:49

        сьогодні актуально як ніколи*ua_flag
        скільки присуне наволочі,стільки ж згинеНєху№ шастать

          531.10.20, 21:36Відповідь на 4 від Гість: matchete

          До списку наволочі слід додати ще і імена 47 депутатів ВР що зрадили Присязі що давали при отриманні Мандата! Та і суддів КС що проголосували за знищення України.