Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Одне речення...

Це дуже нагадує ті почуття, коли любиш і не можеш бути разом,

але дуже-дуже хочеш зробити щасливою кохану людину

і тяжко стає на душі не через любов, а через свою слабкість,

з якою нічого не можеш подіяти, бо задумуєшся над наслідками,

але ліпше радіти, що це є, ніж уявляти, коли цього не буде, та й надію хоронити не треба,

бо вона просто живе поряд з розсудком, часом сперечаються, але кожне штовхає на вчинки, які тільки ведуть в протилежні сторони,

а лише оточення ставить пастку, глухий кут; це ж не ми його збудували, і йдемо по життю так, як хочемо цього ми,

а можемо тільки те, що не пошкодить іншим; біль серця і сердечний біль - це дві альтернативи, які чекають нас у висновку шляху чуття любові,

та жодний біль, тим більше його лиш потенційно можлива сторона буття, не здатна затопити вогонь любові у наших серцях,

це боляче, нестерпно боляче, любов має право вимагати жертв, але не самопожертв.
5

Коментарі

Гість: Kilim

112.05.08, 18:37

хм)))
одно скажу точно - любовь гараздо сильнее, чем мы можешь себе представить. и выдержать она может гараздо больше, чем нам бы хотелось. будь по-другому, мы бы не совершали безумных постпков и переставали любить, столкнувшись с первой же проблеммой. а так - остаеться только радоваться тому, что она все-таки, бляха, есть)

    213.05.08, 00:05Відповідь на 1 від Гість: Kilim

    можна питання, а чого Ви стерли свою замітку

      Гість: Kilim

      313.05.08, 08:08Відповідь на 2 від Володюсик

      можна питання, а чого Ви стерли свою замітку я ее не стерла) я ее просто убрала на редактирование. сегодня снова пущу.
      скорее всего, я не была готова, чтобы ее вчера прочитал человек, которому это предназначалось. потому как, написав ее, я сама достаточно долго усваивала сказанное))

        Гість: Kasiopeja

        420.05.08, 09:24

        щось у цьому є...!але треба бути сильнише,чим сильніший ти-тим сильніше любов