Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Дія та протидія

Як всім відомо, дія завжди викликає протидію....

42

Коментарі

анонім

13.03.11, 12:48

А досить часто можна почути -- українці не здатні на опір. От вам будь, ласка, початок активного опру. Далі буде більше. Хай зайди начуваються.І то, не тільки кацапські.

    23.03.11, 12:51

    Цеглина добре,а коктейль Молотова дієвіше. Розішлю друзям.

      33.03.11, 12:57

      І помста не забарилася Поважаю - хлопці діють, а не тільки говорять.

        Гість: lkjmn

        43.03.11, 12:58Відповідь на 2 від Davigadoff

        Цеглина добре,а коктейль Молотова дієвіше.Розішлю друзям.Цікавитесь піротехнікою? Можу дечим поділитись.

          53.03.11, 13:03

          Шибки бити не дієво,це разова акція, та й можуть не за що покарати, а ось бойкот , листівки з закликом не купувати, мені здається дієвіше!

            63.03.11, 13:04Відповідь на 5 від Люстерко

            це теж дія.....

              73.03.11, 13:11Відповідь на 4 від Гість: lkjmn

              Цеглина добре,а коктейль Молотова дієвіше.Розішлю друзям.Цікавитесь піротехнікою? Можу дечим поділитись.Дякую.Як буде потреба,то буду знати до кого звернутись за порадою.

                83.03.11, 13:37Відповідь на 5 від Люстерко

                Але якщо така протидія, як биття шибки, буде набирати обертів, то шовіністи знатимуть, що їхні дії не будуть незкарними. А листівки та заклики до бойкоту....також варіант, але власник магазину може на нього просто наплювати, а ось скло міняти доведеться за власний кошт. Плюс до того, відповідна "реклама" в мережі....

                  93.03.11, 13:47

                  я ж кажу, - вчіть мову, або ....... до росії

                    103.03.11, 13:47

                    Жила и училась в Одессе. Укр.лит. и укр.язык-отл.Сейчас живу в украинском
                    селе.Разговариваю на русском, документацию веду на украинском, так требуем Мин.здрав. А народу пофигу на каком языке я их лечу. Могу дать адрес, пару кирпичей во дворе найдётся. Милости прошу.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      8
                      16
                      попередня
                      наступна