хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Божа мова

За визначенням екстрасенсів, українські народні пісні створюють найвище, порівняно з піснями інших народів, енергетичне поле. Основний словниковий кістяк української мови утворений від релігійних термінів, насамперед, божих імен.

Ра (сонце): віра, рада, радіти, раяти, раяти,рало, раз, разити,образити, райдуга, рай, край, країна, краяти, украяти, порада, ратай, рація, право, прагути, праця, пращур.
Ор: горній, гордий, горіти, гора, горнило, орати, орій, оранка, оратай, хор, хорист, хороший, хороми, хоронити.
Всевишній/Сіва/Шива: вишина, виш, вишка, рахмани, сів, сівба, сівач, сіяти, просів.
Яма: яма, ямчина, ямкувати.
Пек: пекти, пекельний, пекучий, спекати.
Перун: перший, перти, прю, пороти, прати.
Тараніс(кельтський Перун): таранити, таран.
Ярило: ярий, ярість, яріти, ярка, яркий.
Род: родина, народження, родовища, родичі.
Коло: колоти, колоти, культ, колотити, укол, коло, колесо, навколо, коловерть, коли, ніколи, колір, калина, колона, колос.
Жар: жар, жарівня, жаркий.
Слави: преславний, славнозвісний.
Лада (прабогиня): лад, ладити, ладнати, недоладний, нелад, злагода.
Дана/Тана (Богиня Води): доня, данина, даний, піданний, дно, давати, тонути, танок, танцювати, танцюрист.
Морена: морок, море, море, морити.
Моколи: мокнути, мокрий, умочити, мокати.
Приї: приємно, приятелювати, приятель, приязнь, приймати, сприймати.
Віл, Тур: волати, воля, волячий, тур, турнути, турбуватися.

Ще тут: http://blog.i.ua/community/629/177014/

Список незліченний...
19

Коментарі

Гість: Сергій +

115.01.09, 23:21

І вони мені ще говорять про якийсь "язик"
Чудова замітка

    215.01.09, 23:25

    ... правда

      Гість: _КвІтУсЬкА_

      315.01.09, 23:33

      файнисько є!!!!

        Гість: DrMorze

        415.01.09, 23:54

        такой же самой научной фантастикой на полном серьезе занимается известный кривляка Задорнов. погуглите - найдете много занимательной инфы.

        Ребята, это несерьезно.

          515.01.09, 23:55

          Укаїнська мова дуже чудова та мелодійна. Поважаю людей, які нею користуються. Але не засуджую тих хто говорить російською.

            616.01.09, 00:31Відповідь на 4 від Гість: DrMorze

            такой же самой научной фантастикой на полном серьезе занимается известный кривляка Задорнов. погуглите - найдете много занимательной инфы.

            Ребята, это несерьезно.
            Ображає те, що якби подібна стаття була про німецьку, індійську, китайську чи, наприклад, французьку мову, то більшість "критиків" говорили б: "О-о-о!!! Канешна! Канешна! Это настоящие языки, древние, а не кака-то хахаляцкая мова. Кака там история древняя! Выдумки одни! Токо для сатириков!"
            Mamay_, мені сподобалось. Тим більше, що я знаю одного науковця, який досліджував прадавні корені українських слів. Більшість істотно українських слів доводить, що наша мова одна з найдавніших у Європі.

              716.01.09, 00:39Відповідь на 6 від RichWoman

              МЕні найбільше імпонують західні вчені мужі, які не можуть прочитати етруських написів))) Кажуть не читається)))
              Наші з допомогою рідної мови все читають
              Краще, хай воно не читається, чим буде українською!? Така наука зараз

                816.01.09, 00:41Відповідь на 6 від RichWoman

                Про етруську тут: http://blog.i.ua/community/629/172642/

                  916.01.09, 00:44Відповідь на 4 від Гість: DrMorze

                  Вообще-то Мамай прав, но "экстрасенсов" зря добавил. О русском то же сказать можно.

                    1016.01.09, 00:46Відповідь на 6 від RichWoman

                    http://blog.i.ua/community/586/117867/

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна