хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Як народ з Хамом пробував поговорити.

Хам
На языке воров:
    осужденный, воpующий пpодукты и вещи у дpугих осужденных.

На языке дворян:
    человек, принадлежащий к низшим классам и лишенный потому всякого человеческого достоинства.

 

Громадському активісту Андрію Скіпальському, який прийшов на Майдан на «діалог» з Віктором Януковичем обіцяли поламати ноги. Все тому, що він спробував запитати про долю Біличанського лісу, який наразі розкрадений чиновниками.

«Я спробував підібратися до ведучого і поставити своє запитання. Мене почали відштовхувати молодики в чорних шапках і куртках. Відтіснили з першого ряду. Почали за мною бігати і «охороняти». Коли я спробував таки прорватися – до мене знову підійшли хлопці і прошепотіли «Відійди, бо ноги поламаємо», — розказує «Свідомо» Скіпальський.

Наразі на майдані близько півсотні людей, які хотіли поговорити з президентом. Але таку можливість отримали тільки двоє. Натомість в натовпі чулося: «Це все фарс та театральна постановка». Також ті, хто присутній на майдані стверджують, що у натовпі побачили людей зі спільноти Аделаджі, які захоплювали громадську раду при КМДА та керували побиттям активістів на Головпоштамті.

17

Коментарі

122.02.13, 19:51

бикота

    анонім

    222.02.13, 19:55

    Продажні шкури ...

      322.02.13, 20:32

      Розстріляти їх нахер...а би пальнув з чотири рожки АК-74 5,45мм в цих смердюхів

        422.02.13, 20:33

        ...я би ше сказав шо то сірі гандони в чорних гандонах

          522.02.13, 20:43

          Народ в розумовому розвитку не доріс до такого хєранта!!!!

            622.02.13, 20:53Відповідь на 5 від дТОЛЯізХорола

            Народ в розумовому розвитку не доріс до такого хєранта!!!!Та ну нах...!

              722.02.13, 20:55Відповідь на 5 від дТОЛЯізХорола

              Народ в розумовому розвитку не доріс до такого хєранта!!!!Це бабуїн зашторився у своєму клозеті на золотому сральніку, і пох йому той народ, проплачене бидло потявкало і розійшлось...

                822.02.13, 20:58Відповідь на 6 від vov4ik126

                Народ в розумовому розвитку не доріс до такого хєранта!!!!Та ну нах...!А хіба може нормальний люд перетворитись в рослину???

                  922.02.13, 21:11Відповідь на 8 від дТОЛЯізХорола

                  Народ в розумовому розвитку не доріс до такого хєранта!!!!Та ну нах...!А хіба може нормальний люд перетворитись в рослину???а може хєрант своєю нахабністю перевершив людське сприйняття очевидності?

                    Гість: ZlaTitka

                    1022.02.13, 21:33

                    Провокатори - це колишні комсорги, профорги і т.п.
                    Колись в юності один такий в ухажери набивався. Говорить тай говорить без зупину. Я вже й не слухаю, думаю про своє. Потім питаю:Ти хоч соображаєш, що говориш? А він мені пояснює: Мені треба багато говорити, в мене робота така. Після того я його не бачила більше

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна