хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Опрос

Наступна влада, теж дасть втекти злочинцям цієї влади?


53%, 10 голосів

21%, 4 голоси

0%, 0 голосів

16%, 3 голоси

0%, 0 голосів

11%, 2 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
15

Коментарі

123.05.15, 08:30

вся влада одинакова - на те вона й влада

    223.05.15, 09:37

    Якщо будуть чергові ЖИДІВСЬКІ Вибори-без-Вибора - то чергова Жидо-Влада обовязково поможе своїм соплеменникам-"папіредникам"

      323.05.15, 20:43

      Який народ, така і владаце нам навіяли

        423.05.15, 20:44Відповідь на 1 від Поговорим

        вся влада одинакова - на те вона й владапробач, я вже можу відкривати ногою двері....начальника своєї податкової....але це тільки по моїй справі наковиряв епізодів....

          523.05.15, 20:45Відповідь на 2 від Богдан Ляшко

          Якщо будуть чергові ЖИДІВСЬКІ Вибори-без-Вибора - то чергова Жидо-Влада обовязково поможе своїм соплеменникам-"папіредникам"треба зійти з шляху протореного....думаю війна допоможе це зробити....

            624.05.15, 09:41Відповідь на 5 від Shnec

            Якщо будуть чергові ЖИДІВСЬКІ Вибори-без-Вибора - то чергова Жидо-Влада обовязково поможе своїм соплеменникам-"папіредникам"треба зійти з шляху протореного....думаю війна допоможе це зробити....Те, чого БЫЛЬШ ЗА ВСЕ БОЯВСЯ "Шоколадний Заєць" = щоб ОЗБРОЇВСЯ народ = ВЖЕ СТАЛОСЯ!
            Після отого дивного АТО "на руках" залишилось стільки "неврахованої" зброї, що вистачить на озброєння АРМІЇ...
            Так що він САМ СОБІ "допоміг"!

              724.05.15, 09:52Відповідь на 6 від Богдан Ляшко

              Якщо будуть чергові ЖИДІВСЬКІ Вибори-без-Вибора - то чергова Жидо-Влада обовязково поможе своїм соплеменникам-"папіредникам"треба зійти з шляху протореного....думаю війна допоможе це зробити....Те, чого БЫЛЬШ ЗА ВСЕ БОЯВСЯ "Шоколадний Заєць" = щоб ОЗБРОЇВСЯ народ = ВЖЕ СТАЛОСЯ!
              Після отого дивного АТО "на руках" залишилось стільки "неврахованої" зброї, що вистачить на озброєння АРМІЇ...
              Так що він САМ СОБІ "допоміг"!
              все неминуче...

                825.05.15, 12:24