Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Дедушка о выступлении генералисисимуса


А хто оце Дєдушці скаже чи то роз*яснить? - А що це таке іпанатіческоє взбзднул наш гініанальний гініралісумус ?....

Це шо він там не баче ?

Якшо він не баче російської армії, то кого це просив тут гарант недавно в грозном обліке Ахіллєса: " Будь ласочка, виведіть свої війська з України і у нас зразу наступе мір!!!"

Значить той шось таки баче.... якісь десь війська чиїсь баче.... , бо якщо не баче, то чого він просе убрать війська ? і чого саме російські ?

Дєдушка вже скоро гумом тронеця від цих їхніх меседжів....

Ще недавно сам гарант з луценкой послали на смерть своїх гіроїчних синов захищать страну од вторженія....

І Юра розказував .... і світлинки нам показував .... перед виборами,
Помню як хлопець, чем-то отдальонно напомінающій младшого Юру, чогось картінно валявся на дорозі, в пилюці , возля здоровєнной пушкі , под кучей гільз .... подразумєвалось, шо то він спав , а рядом філософіческа кніга на 324 страніце откритая валяєця....

У гаранта так воопше син воював інкогніто, шоб разведка вража не обміняла на Надю ....

А гініралісімус возьми й пердни - руських войськ у нас нема....
А з ким воювали славні сини славних мужів ?

То це под його , гініралісімусв, руководством наша армія з ким воює , граждані ?

Я так понімаю шо остаюця для прєдположеній тіко дві мощниє воєнно-політіческіє фігури - Гіві та Мотоврило ?

То це котли для ЗСУ літом Гіві з мойщіком жігулєй робив ?

То це вчора до презідєнта гініралісімус бігав просить дополнітєльну помощ от Гіві ???

...., бо Гіві опять котьол робе, но вже у Дебальцево.... ?
видать трініруєця перед походом на Київ....

То це значить Гіві може котли робити, а гініралісімус не може...??

Так там же ж тих гініралів, як собак не різаних.... а получаєця, що мойщік машін на одном мєстє віртєл полководческій геній наших гініралов і гініралісімуса ?

То получаєця, шо якщо ще й армія кацапська прийде. ТО шо тоді ?

то тоді получаєця шо треба бігом отако зразу тікать у Грецію, де много дікіх обізян і геєв...?

А чо ? 
Та нічо!!!....

будемо старенькім гречеськім дєдушкам банкі ставіть на жопу, предстатєльную жілізу масажіровать, віносіть ночную вазу по утрам і с вечора... робота не пильна между прочім...
...
а нам ще й нормально заплатють за єто...
А єслі бабушкє масаж прєдстатєльной жілізи дєлать- то вообще втройне заплатить....

І як ввоно, гражданє, в унісом взбзднул-то гініралісімус !!! 
Помітили ?

Главком каже - нам піСтець ми не можем нікого пабєдіть!

А гініралісімус подтвірждає - нам піСдець !!! і це нам робе Гіві, бо з росармієй ми ні воюйєм!

То це значить наш Гарант каже, шо Гіві ми не можем победіть ?

То це питаєця, а може ми вже дурні зовсім що це терпим ?

Це ж якась наруга над нашим народом.... як по мені....


МНОГИЕ НЕ ПОЙМУТ О ЧЕМ РЕЧЬ, ВОТ ПРЯМАЯ, НЕ ПОДЧИЩЕННАЯ, ЕГО РЕЧЬУГА. ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ, ЧТО ОН, КОГДА ГОВОРИТ ОБ ОТСУТСТВИИ РАШСКИХ ВОЙСК НА ДОНБАСЕ,  ЧИТАЕТ ЭТО ПО БУМАЖКЕ!!!!

http://russian.rt.com/inotv/2015-01-29/Ukrainskij-genshtab-Rossijskaya-armiya-v

15

Коментарі

130.01.15, 03:15

Чето я недопонял. Генералисимус - это кто? Кто русские войска не заметил? У нас вообще то раша официально признана агрессором. Так что стиль прикольный, типа суржика, но смысл за ним теряется совершенно.

    230.01.15, 05:36Відповідь на 1 від Танк_

    Чето я недопонял. Генералисимус - это кто? Кто русские войска не заметил? У нас вообще то раша официально признана агрессором. Так что стиль прикольный, типа суржика, но смысл за ним теряется совершенно.А у нас сегодня Муженко на пресс-конференции с иностранными журналистами заявил прямым текстом, что украинская армия НЕ ВОЮЕТ с регулярными войсками рассеи! Во как Причем нигде не можем найти на ютубе полную речь этого козла, есть только концовка, но там уже все приглажено и размыто... Рашка, и ее симпатики во всем мире, весь вечер писяют кипятком от восторга
    Щас сброшу все по этой теме на почту

      330.01.15, 06:27

        430.01.15, 06:35Відповідь на 3 від Shnec

        Я добавила под статьей видео, можете послушать, пока наша цензура не снесла этот ролик

          530.01.15, 06:43Відповідь на 4 від kuziok

          я його вчора слухав

            630.01.15, 06:57Відповідь на 5 від Shnec

            я його вчора слухавТак теперь эту срань подчищают на всех копиях, боюсь, что к утру снесут этот оригинал...
            Останется только у иностранных журналистов и путин-тудей...

              730.01.15, 12:27Відповідь на 2 від kuziok

              Чето я недопонял. Генералисимус - это кто? Кто русские войска не заметил? У нас вообще то раша официально признана агрессором. Так что стиль прикольный, типа суржика, но смысл за ним теряется совершенно.А у нас сегодня Муженко на пресс-конференции с иностранными журналистами заявил прямым текстом, что украинская армия НЕ ВОЮЕТ с регулярными войсками рассеи! Во как Причем нигде не можем найти на ютубе полную речь этого козла, есть только концовка, но там уже все приглажено и размыто... Рашка, и ее симпатики во всем мире, весь вечер писяют кипятком от восторга
              Щас сброшу все по этой теме на почту
              ему давно пора на даче капусту разводить . а не в генштабе сидеть