хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

про виживання!

...я перепрошую!!! ..але поки якісь презервативи отримують прибутки, нагороди, кілограми сала на пузі та сраці від засідань по кріслах в кабінетах,
10

Коментарі

115.10.14, 21:31

...усіх тих мордатих-сракатих чинуш, бізнесменів жорстоко люструвати, за усі провини проти народу та України-вішати, розстрілювати! Нахєр оті недоторканості, псевдодемократію та "закони"!!!
...Поцупив??? на палю!!! пір'я та гімно на голову!!! привселюдно!!! та ганебно вішати, як злодюжку!! руки крали? -рубати по плечі! заїбали вже

    215.10.14, 21:52Відповідь на 1 від Merovingian

    хто це буде робити? хто визначить чи справедливо він посадив когось на палю?
    Я, навіть не знаючи тебе, можу визначити десять справедливих причин, по яких тебе треба негайно садити на палю.
    Ти - можеш визначити також десять причин, по яких на палю треба посадити мене.
    Як будемо визначати, кого з нас на палю? Чи не того - у кого менше банда, патронів, калібрів?

      315.10.14, 21:59Відповідь на 2 від идиётец

      я не міністр, та не депутат, що розкрадають державу та армію-цього тобі достатньо для амністії мене від палі? Особисто тебе ніхто не скеровує на палю)

        415.10.14, 22:17

        Мне одной слова люстрировать и кастрировать звучат созвучно?

          515.10.14, 22:17Відповідь на 3 від Merovingian

          я не міністр, та не депутат, що розкрадають державу та армію-цього тобі достатньо для амністії мене від палі?на жаль, ні
          Оскільки, право визначити чи справедлива та чи інша дія - ти залишив виключно собі.
          Наприклад: я візьму і грохну начальника РЕСу, за те що він залишив мій дом на тиждень без світла та від цього постраждала моя родина.
          А від цього - не здійснилися дії по ремонту твоєї мережі і вже твій дім залишився без світла та постраждала твоя родина.
          То як на рахунок палі для мене?

            615.10.14, 22:29Відповідь на 4 від olginsad

            Мне одной слова люстрировать и кастрировать звучат созвучно?

              715.10.14, 23:02Відповідь на 5 від идиётец

              ..решта начальників зачухаються: -мене можуть грохнути...Не мотивація? далі не продовжую..