Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

анекдот

Якби Бандера зараз дізнався, що бандерівці в 2014 продовжують війну з Кацапією, і лінія фронту проходить вже по Донбасу, був би, напевно, радий
24

Коментарі

111.10.14, 05:46

Не думаю...

    211.10.14, 11:02

      311.10.14, 11:09

      Заміть! Радіють лиш ЗАПАДЕНЦІ! Прийде кара Божа і до вас, як вже прийшла до лугандонів та домбабвистів, але вже у вигляді нападу бомбардувальників Путлєра зі сторони Придніcтров'я!

        411.10.14, 11:49Відповідь на 3 від Alter ego*

        А чим тут радіти западенцям? Могилам свіжим і дітям покаліченим? Нікому не побажаємо такої радості. Радіють лугандони напевно. Ті, які кричали "Путін введі войска." Що хотіли те і мають. А ми не просили хуйла ввести свої війська до нас і сепарастів хуйловських в себе не гріли. Так за що ж нам бомбардувальники? Ось як радіють западенці
        http://www.youtube.com/watch?v=eYjwosdiLjo

          511.10.14, 11:53Відповідь на 4 від uraha

          То й не гнівіть Бога ДУРНИМИ "анекдотами"! Докаркаєтесь, як лугандони!

            611.10.14, 12:57Відповідь на 5 від Alter ego*

            Які анекдоти? Там де на війні хоч один член родини, закінчуються всі анекдоти. Люди зі страхом чекають телефонного дзвінка.

              711.10.14, 17:47

              Бандера би не заключав мир, де гинуть українці

                811.10.14, 21:47Відповідь на 6 від uraha

                Які анекдоти? Там де на війні хоч один член родини, закінчуються всі анекдоти. Люди зі страхом чекають телефонного дзвінка.Мабуть не повірите, що є люди, для котрих нем ає ЧУЖИХ захисників Вітчизни і болить як за своїх рідних. Просто я не віднесла б цю фразу в розділ анекдотів.

                  911.10.14, 21:55Відповідь на 4 від uraha

                  Я теж не закликала окупантів...Ви постійно забуваєтесь, що я теж западенка зі сходу, як би парадоксально це тепер не звучало, і досі більше вболіваю за рідних волинян, що гинуть на східному кордоні України, хоч і знаю якими якостями наділені патріоти Вітчизни, народжені в Донбасі.

                    анонім

                    1012.10.14, 00:34Відповідь на 3 від Alter ego*

                    Заміть! Радіють лиш ЗАПАДЕНЦІ! Прийде кара Божа і до вас, як вже прийшла до лугандонів та домбабвистів, але вже у вигляді нападу бомбардувальників Путлєра зі сторони Придніcтров'я!где ты живешь? что хочешь чтобы на Украине была война? будешь сидеть и радоваться? а если не будет украины. кого ты будешь ненавидеть?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна