хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

Для Порошенка

Я нічого не буду писати, але скажу одне, якщо ці люди, які зараз при владі, не підуть, то до літа не стане України. Ви можете називати мене зрадником, провокатором, ким завгодно. Але я твердо знаю, що майже всі люди, які були прм Януковичу, ті й лишаються, у міністерстві оборони, 2 третини зрадників. Нічого той наш великомудрий президент не досягне. Так держава існувати не може, коли всі просто брешуть. Брешуть про те, що відбувається на Донбасі, де немає навіть елементарного у хлопців, немає часто навіть чим почистити зуби, не кажучи вже про якесь спорядження. Волонтери роблять більше для армії, ніж вся офіційна влада України, заявляючи при цьому, що ми вже обладнали блок-пости на Херсонщині. Ні яценюк, ні Порошенко на фронт не підуть, а підуть прості люди, які просто дійсно хочуть жити у нормакльній державі, але через цих покидьків, які просто крадуть, як і крали все своє мерзенне життя, ці люди просто марно гинуть, а їх рідні не отримають, навіть гроша, за їхню безглузду смерть.
14

Коментарі

125.09.14, 21:14

зрадників набагато більше. В цьому трагедія країни. Якби було інакше - рф ніколи б не насмілилася на те, що вона зробила. Читай Сергія Іванова в тому числі і про зам ГП і зроби невелике узагальнення

    225.09.14, 21:19Відповідь на 1 від Poroshenko

    зрадників набагато більше. В цьому трагедія країни. Якби було інакше - рф ніколи б не насмілилася на те, що вона зробила. Читай Сергія Іванова в тому числі і про зам ГП і зроби невелике узагальненняТе що ви пишите -- це все зрозуміло всім. Але люди, які йдуть воювати на Донбасс, часто за власним бажанням, безглуздо гинуть. В мене теж є бажання потрапити на Донбасс, але бачачи, що робиться, в мене це бажання вже майже зникло

      325.09.14, 21:24Відповідь на 1 від Poroshenko

      зрадників набагато більше. В цьому трагедія країни. Якби було інакше - рф ніколи б не насмілилася на те, що вона зробила. Читай Сергія Іванова в тому числі і про зам ГП і зроби невелике узагальненняІ якщо в нас стільки зрадників, то я вже писав, до літа України не стане. Навіть не через війну, а просто суто економічно держави не стане А от тоді вже, почнеться не розбери що

        425.09.14, 21:29Відповідь на 3 від Magneto83

        1. Держави - де-факто - вже давно немає.
        2. Тут є декілька стратегій. Одна з них - це перемагати у війні і зносити зрадників. Інакше держави й не буде.

          525.09.14, 21:43

          Ось тільки сьогодні про це розмовляла зі своїм чоловіком

            анонім

            625.09.14, 22:16

            Дуже потрібна стаття, про це потрібно кричати в усі рупори! Якщо вони когось і бояться , то це народного гніву...

              727.09.14, 11:17Відповідь на 4 від Poroshenko

              1. Держави - де-факто - вже давно немає.
              2. Тут є декілька стратегій. Одна з них - це перемагати у війні і зносити зрадників. Інакше держави й не буде.
              Перемогти у війні ми не зможемо, у нас немає людей, які вміють воювати, є ті, які хочуть, і воюють, як можуть. А командування наше не вміє навіть карт військових читати Ми за 23 роки розучилися взагалі щось робити як слід. А це все тому, що люди знову ж таки, як і при Радянській владі, в кінці її існування, не зацікавлені в отриманні результату, прості люди незацікавлені тому, що для них, простих людей, не важливо по суті, як буде називатися та тереторія, на якій вони живуть, їм важливо нормально жити. При розвалі цієї ержави вони будуть жити так, як жили у 90 роках І їм здається, більшості з них, що це їх особисто врятує

                827.09.14, 11:24Відповідь на 1 від Poroshenko

                .. але вони не розуміють одного, що у 90 ті роки було ще що красти, зараз вже красти немає чого. залишились тільки об'єкти соціальної інфраструктури, якщо їх не стане, то нам всім тут гаплик Влада нинішня, незацікавлена ні в чому тому, що крім грошей, їх нічого не цікавить, а їх і так їм несуть, тільки за те, що він один з другим видає ліцензії на будь-яку діяльність. І вони думають, що вони поїдуть жити до штатів, до Європи, якщо тут буде Росія, забуваючи одне- поки ти маєш свою державу, ти ще можеш сказати, що я українець, який ти не є. А якщо її в тебе геть не буде, навіть формаально, то ти стаєш заколотником, і тоді вже непотрібен взагалі, ніде і нікому Ми й так не потрібні ніде, а якщо ще й держави не стане у нас, то й тим більше непотрібні

                  927.09.14, 11:29Відповідь на 6 від анонім

                  Дуже потрібна стаття, про це потрібно кричати в усі рупори! Якщо вони когось і бояться , то це народного гніву...Читайте 7 і 8 комент Але ви праві, якщо люди будуть відстоювати хоча б себе, кожен особисто, то з багатьох людей, які відстоюють себе особисто, теж буде держава, але коли така держава почне існувати, то якщо лідер цієї держави і далі буде думати лише про себе (як Порошенко) то буде знову занепад. От і міркууйте, як нам виходити з цього скрутного становища. Це становище зветься -- на межі роздробленості

                    1027.09.14, 11:33Відповідь на 5 від ViktorиЯ

                    Ось тільки сьогодні про це розмовляла зі своїм чоловікомЧитай 7, 8, та 9 коменти

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна