хочу сюди!
 

Марина

36 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-45 років

Типово донецькі обличчя ?

14

Коментарі

125.05.14, 17:41

Коли немає патріотизму

    225.05.14, 17:53

    Українці воювали на боці чеченців...-тепер вони нам дякують???

      325.05.14, 19:01

      Дуже сподіваюсь, що повномочний президент буде більш рішучим.

        425.05.14, 21:28

        Роз"ясніть мені (ну от не знаю я, десь упустила інформацію і не знаю), як так виходить, що частина чеченців люто не навидить кремлівського карлика-поца і його ублюдків, які вбивали-вирізали цілі села у 1-шу чеченську, у 2-гу чеченську. А інша частина - оці виродки, що на фото, прислуговуються тому карлику і допомагають в його загарбницьких діяннях? Хто вони, і чому служать пуці? А як же кровна месть по їхнім законам? Як змиють вони позор перед своїми потомками?

          526.05.14, 07:38Відповідь на 2 від дТОЛЯізХорола

          Українці воювали на боці чеченців...-тепер вони нам дякують???Знатоки стверджують, що то не чеченці.
          Доречі, якщо на площі збирається 10000 колорадських донеччан, то це всього 1% від мешканців міста, а там насправді збирається набагато менше!
          Найнахабніше поводять себе в Донецьку представники сонячного Баку

            626.05.14, 07:41Відповідь на 4 від ЛанаСкала

            Ваша помилка в тому, що за назвою Ви бачите щось моноліно-однорідне, а такого не буває, нажаль.

              726.05.14, 07:47Відповідь на 6 від Східняк

              Ваша помилка в тому, що за назвою Ви бачите щось моноліно-однорідне, а такого не буває, нажаль.Не напрягайтесь, питання було не до вас.

                826.05.14, 08:12Відповідь на 7 від ЛанаСкала

                Для інтимних питань є персональна пошта
                Але , якщо Вас це напружує, пропоную обмінятись ігнорами
                Ділов то...

                  926.05.14, 09:55Відповідь на 4 від ЛанаСкала

                  В самій Ічкерії їх називають муртади - зрадники !

                    1026.05.14, 11:11Відповідь на 5 від Східняк

                    Українці воювали на боці чеченців...-тепер вони нам дякують???Знатоки стверджують, що то не чеченці.
                    Доречі, якщо на площі збирається 10000 колорадських донеччан, то це всього 1% від мешканців міста, а там насправді збирається набагато менше!
                    Найнахабніше поводять себе в Донецьку представники сонячного Баку
                    А скільки відсотків процента за Україну ? Де ті мужні гірники і металурги ?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна