Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

"Мирні" протестувальники Луганська


Мені от хочеться знати, якщо завтра такі "мирні" під керівництвом російських інструкторів попруть "мочить бандер", а , враховуючи кількість населення на сході і процент зомбованих, їх може бути немало, як їх і, головне, чим зустрічати ? Бо воно справді йде до того, що громадяни України будуть воювати один з одним, Путлер просто спостерігати буде ...
10

Коментарі

130.04.14, 11:07

Якщо Україна не виселить за кордон 5 колону, вона перестане існувати
Що обираємо: лагідність до ворогів чи тортури родичів і друзів?

    230.04.14, 17:30

    На каштан завісити! Ну невже не може народ на сході раду дати купці сепадарастів? Чи,курва мать ,мені зі Львова їхати ,щоб пуцькін кричав ,що бандерівець приїхав? Та ,появилося би ,таке чудо у Львові,йому б ласти склеїли за 30 секунд! Або ,на сході одні безхребетні,або повні пох..уїсти! Вже не розумію!

      330.04.14, 23:07Відповідь на 1 від М_Ірина

      Якщо Україна не виселить за кордон 5 колону, вона перестане існувати
      Що обираємо: лагідність до ворогів чи тортури родичів і друзів?
      Не виселить, а знищить! Тільки так, іншого не дано!

        430.04.14, 23:09Відповідь на 3 від Танк_

        Чому ніхто, дивлячись на такі знімки, не згадує дебати про "закон про зброю" ?

          530.04.14, 23:11Відповідь на 4 від претендент

          Чому ніхто, дивлячись на такі знімки, не згадує дебати про "закон про зброю" ?Тому що ті, хто мав би згадати - майже суцільно чмошники і падлюки!

            61.05.14, 19:20

            я виправляю: людина яка відмовилась від громадянства і закликає окупантів ні є співгромадянином. це не громадянська війна, а війна з ворогом. це якщо комусь потрібно гасла впорядкувати. громадянства треба лишати в примусовому порядку. незгодні можуть написати листа в Євросоюз чи Тайожний, за бажанням.