хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

мій ком. вишиватному порохоботу нагібатору...

мій ком вишиватному порохоботу нагибатору  - http://blog.i.ua/user/8955212/2223116/


ага..., я теж отримала диплом енергетика в  ДІІТі ще у 1969 році..., і я добре пам'ятаю, що цей ВУЗ був одним з найкращих вищих учбових закладів не тільки в м. Дніпропетровську, але і в УРСР..., і в СРСР - там тоді були добре оснащені сучасні лабораторіі, і там були найкращі професори і викладачі...,  і саме там я вперше отримала знання про оптимізацію залізничних перевезень на тогочасних обчислювальних машинах..., завдяки чому сьогодні я маю стаж користувача ЕВМ/ПК майже 50 літ - півстоліття, Карл!!!

а в гірничному технікуму приблизно в тіж часи навчався Йося Кобзон..., і дуже схоже, що саме там він став не тільки естрадним співаком, але і агентом КДБ, і саме тому він дуже швидко став естрадною зіркою СРСР,  що його кар'єру підтримувала контора КДБ...

PS: Додам, що після смерті Й. Кобзона сам Нагібатор розмістив  спогади колишнього КДБ-ста  - про вербовку Кобзона http://blog.i.ua/user/8955212/2241873/#p1   , мабуть Нагібатору його хазяї нарешті дозволили відкрити цю тайну полішинеля , порівняйте дати наших заміток, я писала коли ЙК був живий, а Нагібатор написав тільки після смерті ЙК - отакі хитрож*пі порохоботи...zombobox

===================

6

Коментарі

130.04.18, 15:01

порохоботы не терпят ПРАВДЫ - вот и сцыкун нагибатор удалил по верхней ссылке мой 10-й ком....,

и правда в том, что такие сцыкуны реально позволяют всем политическим крысам периодически тасовать одних и тех же главарей политических сект с одной целью - бесконечно грабить нашу нэньку Украину...

    210.06.18, 14:01

    та я не про нього...

      310.06.18, 15:00Відповідь на 2 від BESTIA555

      та я не про нього...
      так, я вже зрозуміла, і вам відповіла у комі 22 - http://blog.i.ua/user/9261095/2228726/#p2

      ================

        410.06.18, 15:44

        Почитала по зсилці - натуральна заказуха! я особисто знаю колишніх однокурсників О.Тимошенка, він дійсно навчався в ДНУ ))) і ні в яких кдб його не було. Тошно дивитись на отаких балоболів, що плітками живуть і піднімають свою значимість.
        А цей нік відвертий хам.

          510.06.18, 16:17

          і хто із цих жінок - ви?

            610.06.18, 17:40Відповідь на 5 від Tali_ta

            і хто із цих жінок - ви?наймолодша, зправа...

              710.06.18, 17:54Відповідь на 4 від Каре

              Почитала по зсилці - натуральна заказуха! я особисто знаю колишніх однокурсників О.Тимошенка, він дійсно навчався в ДНУ ))) і ні в яких кдб його не було. Тошно дивитись на отаких балоболів, що плітками живуть і піднімають свою значимість.
              А цей нік відвертий хам.

              на жаль, на цьому ресурсі він не один..., і його підтримують ніби нормальні форумчани..., та можливо їх єднає з цим хамом щось, про що ми не знаєм...,

              але хай йому грець..., ми не будемо про нього занадто багато згадувати, краще взагалі його обходити..., і не витрачати свій час, і своє здоров'я на пусті з ним балачки - він все одно не спроможний нікого слухати, крім самого себе...

              ==========
              дякую вам за підтримку

                810.06.18, 18:00Відповідь на 7 від ГалинаВ

                Почитала по зсилці - натуральна заказуха! я особисто знаю колишніх однокурсників О.Тимошенка, він дійсно навчався в ДНУ ))) і ні в яких кдб його не було. Тошно дивитись на отаких балоболів, що плітками живуть і піднімають свою значимість.
                А цей нік відвертий хам.
                на жаль, на цьому ресурсі він не один..., і його підтримують ніби нормальні форумчани..., та можливо їх єднає з цим хамом щось, про що ми не знаєм...,

                але хай йому грець..., ми не будемо про нього занадто багато згадувати, краще взагалі його обходити..., і не витрачати свій час, і своє здоров'я на пусті з ним балачки - він все одно не спроможний нікого слухати, крім самого себе...

                ==========
                дякую вам за підтримку

                  910.06.18, 23:51Відповідь на 5 від Tali_ta

                  і хто із цих жінок - ви?
                  ота з білою сумкою

                    1011.06.18, 01:43Відповідь на 9 від Сyрi

                    і хто із цих жінок - ви?ота з білою сумкою..., ага..., і тільки я посміхаюсь...